Recepte, kura atjaunos kaulus, ceļus un locītas vien pāris dienu laikā!

Nepareiza stāja var būt nopietns riska faktors, kas ietekmē locītavu un ceļu sāpes. Nepareiza stāja var negatīvi ietekmēt kaulu veselību, kā arī vispārēju veselības stāvokli. Ja tev ir nepareiza stāja, to ir jāuzlabo laicīgi pirms situācija kļūst sliktāka. Ir vairāki paņēmieni, ko tu vari īstenot, lai uzlabotu situāciju. Tev ir jāatrod veids, kā arstēt sevi iekšēji, lai atjaunotu kaulu spēku un audus.

Atsevišķi dabiskie līdzekļi var iedarboties daudz labāk nekā medikamenti un antibiotikas, kas tikai maskē sāpes. Dabiskie līdzekļi var izārstēt problēmu pilnībā un novērst sāpes. Šī ir grieķu recepte, kas tikusi izmantota ilgu laiku un pierādījusi savu efektivitāti. Tā satur tikai dabiskas sastāvdaļas un pasaulē veselīgākos ēdienus.

SASTĀVDAĻAS:
– 10 ēdamkarotes linsēkļu;
– 2 unces medus;
– 50g ķirbja sēklas;
– 3 ēdamkarotes rozīnes;

– 50g kvieši;
– 5 ēdamkarotes sezams;
– 50g saulespuķu sēklas.

PAGATAVOŠANA:
Sajauc visas sastāvdaļas lielā bļodā līdz tās izveido viendabīgu masu. Pēc tam glabā tās piemērotā stikla traukā vēsumā. To nepieciešams lietot divreiz dienā – vienu ēdamkarote no rīta tukšā dūšā un vienu pirms vakariņām.

Visas sastāvdaļas ir ļoti veselīgas un tām piemīt daudzas pozitīvas īpašības. Tās var palīdzēt nostiprināt kaulus un locītavas. Tās var nostiprināt arī saites un padarīt tās elastīgākas, kā arī stiprināt sirdi un kaulus. Šīs sastāvdaļas pozitīvi ietekmēs vispārēo veselību un uzlabos vielmaiņu.

loading...