Rīgā pie CSDD noticis nežēlīgs negadījums – Rezultātā miris mazs bērns

Rīgā, šodien pie Ceļu Satiksmes drošības direkcijas (CSDD – Antenas ielā) ir noticis prātam neaptverams negadījums. Šajā negadījumā ir ticis iesaistīts bērns, kurš konkrētajā incidentā ir gājis bojā, tā ziņo aģentūra LETA.

Jāņem vērā, ka Latvijas Valsts policija preses pārstāve Līna Kaļķe apliecināja to, ka izsaukumu uz Antenas ielu pie CSDD policija saņēma pulksten 13:23. Zināms, ka Mercedes Benz uzbraucis nepilngadīgam bērnam, kurš no gūtajām traumām ir miris.

Policija pašlaik skaidro visa notikušā apstākļus, tomēr CSDD galvenā pārstāve Ieva Bērziņa ziņo, ka negadījums ir noticis brīdī, kad kādam transportlīdzekļa īpašniekam piederoša mašīna izbraukusi no tehniskās apskates stacijas galvenās ēkas.

Pašlaik CSDD stacija joprojām turpina savu darbu, tomēr Bērziņa piebilda, ka šāi notikumi pie CSDD iepriekš nav norisinājušies un nekas tamlīdzīgs nav bijis.

Jau iepriekš tika ziņots par to, ka šogad Latvijā jau ir notikušas vairākas avārijas un satiksmes negadījumi, kuros gājuši kopā bērni.

5. Jūlijā, Rīgā, piemājas pagalmā automašīna atpakaļgaitā uzbrauca bērnu auto krēsliņam, kurā iekšā atradās mazulis.

Un vēl vairāki negadījumi, kuri ir vairāk nekā skumji, tāpēc brauksim uzmanīgi un sargāsim citus, kā arī ievērosim braukšanas noteikumus, lai neapdraudētu citus un sargāsim arī citus.

Avots 

loading...