Ķīna pēkšņi nāk klajā ar nopietnu paziņojumu visai pasaulei

Ikvienam jāņem vērā fakts, ka koronavīruss, kovids-19, turpina plaši izplatīties visā pasaulē. Lielākajā daļā valstu epidēmija joprojām ir sākumstadijā, bet citās pasaules daļās epidēmija ir guvusi labus panākumus, bet ne visur. Tāpēc, tā kā situācija jau ir nopietna, nav iespējams zināt, kā vīruss izplatīsies tālākā nākotnē

Lai gan izplatība Ķīnā sākās 2019. gada decembrī, daži avoti sacīja, ka vīruss var izplatīties ātrāk, taču Ķīna par to klusēja. Protams, mēs to varam tikai pieminēt, bet šoreiz stāsts būs pilnīgi atšķirīgs.

Interesanti, ka viss sākās Ķīnā, taču Ķīna bija arī pirmā valsts, kas centās visu iespējamo kontrolēt un apturēt situāciju. Tomēr tas nenozīmē, ka otrais vilnis nevar sākties Ķīnā, tāpēc šie ierobežojumi ir jāuztver nopietnāk.

Neskatoties uz spriedzi, pati Ķīna tagad ir nosūtījusi milzīgu vēstījumu plašākai pasaulei. Dīvaini šķiet, ka informācija no Ķīnas šoreiz ir patiešām nopietna, un to viņi ir paziņojuši tagad!

Pašlaik pasaule atrodas pandēmijas ciklā, taču saskaņā ar oficiālo Science Times vietni Ķīna beidzot ir apstiprinājusi pirmās zāles koronavīrusa covid-19 ārstēšanai. Īpašo zāļu ražošanu ir apstiprinājis Ķīnas Nacionālais zāļu uzraudzības un administrācijas birojs, kas ir liels solis uz priekšu.

Tāpat Ķīnas Valsts produktu uzraudzības birojs patiešām cer, ka zāles pilnībā izārstēs koronavīrusu. Pašvaldība, kas atrodas tieši Taizhou centrālās valdības pakļautībā, jau ir paziņojusi jaunumus. Jaunās zāles, kuras izstrādājusi liela ķīniešu farmācijas kompānija Hisun Pharmaceutical, ir pirmās zāles, kas oficiāli apstiprinātas vīrusa ārstēšanai.

Saskaņā ar jaunākajiem Ķīnas Zinātnes un tehnoloģijas ministrijas datiem, šī ir tikai viena no trim zālēm, kas var pārbaudīt pozitīvus rezultātus īpašai vīrusu ārstēšanai. Esošie pretvīrusu preparāti ir parādījuši pozitīvus rezultātus.

Tas tika pierādīts klīniskajos pētījumos, kuros piedalījās 70 pacienti Šenženā. Pēc zāļu lietošanas nekavējoties tika atklāts, ka šīs zāles patiešām ārstē. Ārsts skaidroja, ka šīm zālēm ir arī blakusparādības, taču, ņemot vērā, ka pats vīruss ir jāiznīcina, tās ir niecīgas.

loading...