Rīgas centrā noticis neiedomājami smags incidents – Rezultātā miris mazs bērniņš

Rīgas centrā ir noticis pavisam neaptverams atgadījms, tā rezultātā ir gājis bojā cilvēks – precīzāk mazs zīdainis, kas šajā ziņā ir pats skumīgākais fakts. Viss konkrētais incidents ir norisinājies Rīgas centrā, kā arī tikusi iesaistīta automašīna. Pie audi automašīnas stūres vadītājs braucis atpakaļgaitā, līdz tam brīdim, kad sajuta to, ka kaut kam ir uzbraucis virsū. Tas šajā gadījumā bija bērnu autokrēsliņš, kur šajā brīdī atradās arī pats zīdainis.

Pagaidām vēl nav saprotams cik liels ātrums bija automašīnas vadītājam braucot atpakaļgaitā un nav zināms vai vadītās tiešām lūkojās atpakaļskata spogulī, lai novērtētu situāciju uz ceļa. Braucot atpakaļgaitā vadītājs uzbrauca uz autokrēsliņa ar bērnu, kā rezultātā bērns mira, informē Latvijas valsts policija.

Incidents norisinājās pēc pulksten 11:00 Augusta Dombrovska ielā. Konkrētais negadījums norisinājās pašā pirmajā piemājas pagalma teritorijā. Nav arī saprotams, kāpēc autokrēsliņš ar bērnu atradās uz ceļa. Visa notikušā apstākļus un izmeklēšanu veiks policija, lai novērtētu visus apsketus un apstākļus.

Tāpat ir jāņem vērā, ka polcija jau ir sākusi kriminālprocesu un skaidro visa notikušā apstākļus. Kopumā Latvijā šogad jau ir miruši 7 bērni. Tas ir liels cipars. Tāpat ļoti traģisks ceļu satiksmes negadījums noticis Ķekavas pagastā, kur uz ceļa Rīga – Bauska – Lietuvas robezā kāds vīrietis ar škoa automašīnu uzbrauca virsū šķērslim.

Tā rezultātā vīrietis miris un arī šeit visus notikušā apstakļus skaidro policija. Lūdzu brauciet uzmanīgi un sargiet sevi, bet arī pārejos.

Avots

loading...