“RIMI” veikali pavisam pēkšņi nāk klajā ar steidzamu paziņojumu! “Tas skars un ietekmēs pilnīgi ikvienu!”

Daudzi cilvēki ir dzirdējuši par izmaiņām, kas pašlaik notiks jau pēc 15. novembra, taču ne visi zina, kas notiks tālāk. No 15. novembra visi mazumtirgotāja SIA “Rimi Latvia” hipermārketi un Rimi Mini veikali, kas atrodas tirdzniecības centros, būs atvērti tikai cilvēkiem, kuriem ir derīgs sertifikāts. Tā Tvnet pastāstīja Rimi Latvia galvenais sabiedrisko attiecību vadītājs Juris Šleiers.

Visi Rimi Express veikali turpinās strādāt sarkanajā režīmā, tāpat kā lielākā daļa Rimi Mini veikalu Latvijā. Turklāt šo veikalu pircēji var veikt pirkumus bez sertifikāta, taču jāņem vērā maksimālais apmeklētāju skaits, kas tiks noteikts, lai katram apmeklētājam nodrošinātu vismaz 25 kvadrātmetrus publiskas iekštelpas. Šobrīd vienīgais izņēmums ir Rimi Mini veikali, kas atrodas tirdzniecības centros un tāpēc strādās zaļajā režīmā.

Svarīgi ņemt vēra, ka visi Rimi hipermārketi darbosies tikai un vienīgi “zaļajā režīmā” līdz valdība tālāk norādīs, ka tiem var piekļūt tikai tie pircēji, kuriem ir savienojams vakcinācijas par pārslimošanas sertifikāts un neaizmirsīsim to, ka jālieto mutes kā arī deguna aizsegus. Maksimālajam apmeklētāju skaitam jāatbilst nosacījumiem nodrošināt vismaz 15 kvadrātmetrus publiskas iekštelpas katram apmeklētājam. Hipermārkets “Rimi” t/c Origo strādās no plkst.7 līdz 23, savukārt “Rimi” hipermārketi “Valdemāra”, “Salaspils”, “Mārupe” un “Stirnu” strādās no plkst.7 līdz 10. Atvērt. pulkstenis. Rimi hipermārkets būs atvērts visā Latvijā no pulksten 8 līdz 22.

Šlers norādīja, ka Rimi veikala darba laiks ir balstīts uz šobrīd mazumtirdzniecības nodaļai pieejamo informāciju. Ja būs kādas izmaiņas, Rimi pavisam noteikti pielāgos savu veikalu darbību un attiecīgi informēs. Ja vari ieplānot iepirkšanos tad Rimi aicina uz nākt veikalu pēc pulksten 12 vai 19. Mēs arī aicinām jūs ņemt līdzi savu iepirkumu sarakstu uz veikalu, lai samazinātu jūsu uzturēšanos veikalā.

Kā ziņots, valdība otrdien nolēma, ka no 15.novembra līdz ārkārtas situācijas beigām nākamā gada 11.janvārī “nedrošā režīmā” jeb bez sertifikāta turpinās darboties tikai mazie veikaliņi. Valdība tā nolēma jau otrdien. Pašlaik atliek tikai sekot līdzi jaunākai informācijai un noteikti jārūpējās ne tikai par savu, bet arī apkārtējo drošību, lai pēc iespējas ātrāk, mēs visi varētu atgriezties normālajā dzīvē.

Avots

loading...