Sabiedrībā izplatījušās ziņas par šīsnedēļas pasauls galu – Un tas neesot nekāds joks!

Ikreiz, kad kosmosā novērota kāda neparastāka parādība, sabiedrībā parādās cilvēki, kas sludina pasaules gala tuvošanos, neskatoties uz to, ka visos iepriekšējos gadījumos šie pareģojumi nav bijuši patiesi. Tagad ir atklāts jauns pasaules gala datums, un tas ir pavisam tuvu – jau 27. jūlijā.

Jau zināms, ka naktī no 27. uz 28. jūliju būs vērojams pilns Mēness aptumsums, kuru mēdz dēvēt par asiņaino Mēnesi jeb sarkano Mēnesi, jo Mēness aptumsuma laikā iekrāsosies sārts.

Pasaules gala sludinātāji ir pārliecināti, ka aptumsums būs kā jaunā pasaules gala sākums. Daudzi tic, ka par to brīdināts arī Bībelē.

Vieni no pirmajiem, kas šo teoriju izvirzījuši ir kristiešu mācītāji Džongs Hagijs un Marks Bilcs. Par abu sacīto ziņo izdevums “The Mirror”.

Abi mācītāji uzskata, ka iepriekš notikušie sakanie Mēness aptumsumi ir bijuši kā pasaules gala indikatori, un tas ir aprakstīts arī Apustuļu darbu otrajā nodaļā. Tajā teikts: “Saule pārvērtīsies tumsā un mēness asinīs, pirms nāks Tā Kunga lielā un spožā diena.”

Tomēr, kā izrādās, tas nebūt vēl nav viss!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...