Sejas Maska, Kas Maģiski Var Noņemt Piņņu Rētas, Netīrumus Un Grumbas Jau Pēc Otrās Lietošanas Reizes

Lai pagatavotu šo masku sajauciet kopā 1 tējkaroti citrona sulas, tējkaroti medus, pusi no tējkarotes kanēli un pusi no tējkarotes muskatriekstu. Ja jūsu āda ir jutīga, neizmantojiet citronu. Uzlieciet šo pastu uz sejas, izvairoties no acu un mutes zonas. Atstājiet to uz pusstundu, bet ja nevar paciest dedzināšanu, tad uz 10 minūtēm. Ar ūdeni nomazgājiet seju un uzlieciet pierasto krēmu uz ādas.

Kurkuma paka un aloja vera
Kad kombinēti, kurkums un aloja vera ir bagāti ar uzturvielām, enzīmiem un polisaharīdu, kas likvidē toksīnus un balansē dabīgo sejas mitruma līmeni.
Lai pagatavotu šo masku sajauciet svaigu kurkumu ar tējkaroti aloja vera. Uzlieciet uz pūtītēm un atstājiet uz 20 minūtēm, un nomazgājiet to.

Piena un medus sejas maska

Piens var uzlabot sejas toni un nomierināt uzliesmojumus. Tas nomierina iekaisušu ādu un samazina apsārtumu. Sajauciet vienu ēdamkaroti jogurta vai piena ar vienu ēdamkaroti medus. Tad uzlieciet to un atstājiet uz 10-15 minūtēm. Tad nomazgājiet to.

Banāna un avokado sejas maska

Banānam un avokado ir daudz vitamīnu un tie palīdz ādai atjaunoties, veidojot to mīkstu un gaišu. Sagrieziet banānu un avokado un ievietojiet to blenderī. Sajauciet to ar olīveļļu vai tīru medu. Tas ir svarīgi vispirms nomazgāt seju un tikai tad likt masku. Atstājiet to uz 20-30 minūtēm uz ādas, tad nomazgājiet ar siltu ūdeni. Šī maska ir efektīva slēpjot piņņu rētas un mitrinot ādu.

Medus un papaijas sejas maska

Papaijai ir pretnovecošanās un nostiprinošas īpašības un tā var likvidēt tumšu ādu un grumbas. Tā satur papainu, kas ir enzīms, kas aptur strutu veidošanos un mazina iekaisumu. Taisiet masku sajaucot kopā medu un biezeņveidīgu papaiju. Uzlieciet masku uz sejas un atstājiet 10 minūtes.

Šī maska noņems mirušās šūnas un padarīs ādu stingru un gludu.

loading...