Šī slimnīca ir pamesta jau vairāk nekā 10 gadus. Tas, Ko Nofotogrāfēja Šī Sieviete, Liks Jums Uzmesties Zosādai!

Lūk kāds bija pašas Lizas stāsts : “Visi, kas mani pazīst, zina, ka strādāju Ņūorleānas centrā un tur pat netālu arī dzīvoju. Pēc smagās darba dienas devos uz mājām. Ar mašīnu iebraucu savas mājas pagalmā, izkāpu ārā un pamanīju, ka no pamestās slimnīcas viena loga spīd spoža gaisma. Ātri izvilku no somas savu telefonu un iemūžināju spocīgo kadru. Tas skats tik tiešām bija baiss, sākumā domāju, ka tas ir tikai kāds atspulgs, bet tad sapratu – kā naktī var rasties atspulgs? Drīz vien sapratu, ka tas ir kaut kas pārdabisks, jo kāpēc lai tumšā un pamestā slimnīcā, vienā no augšējiem stāviem degtu spilgta gaisma?

19923

Drīz vien šo stāstu Liza ievietoja sociālajā vietnē “Facebook,” taču tad sekoja pats interesantākais – kāds vīrietis ierakstīja komentāru, kurš varētu izskaidrot šo visu lielo mistēriju, tomēr lielākā daļa tam joprojām netic! Ko viņš īsti rakstīja ?

2014-03-22-6529

Zem Liza spocīgā stāsta, kāds vīrietis ierakstīja komentāru, ka šī gaisma esot nākusi no slimnīcas apstarošanas aparatūras, kas rada violetu gaismu. Tomēr daudzi vīrieša teiktajam nepiekrita un uzskatīja, ka tas vēlas iegūt tikai popularitāti.

Tas arī neizskaidro, kāpēc pie loga redzama konkrēta figūra, nevis tiešs gaismas starojums. Vai šis stāsts joprojām ceļos pa internetu, meklējot īsto atbildi, vai tomēr vīrieša apgalvojums ir patiess?

loading...