Slika Asins Cirukulācija Var Samazināt Cilvēka Mūža Ilgumu! Joprojām Aukstas Rokas Un Pēdas? Lūk, Kas Jums Ir Nepieciešams, Lai To Atrisinātu!

Zivju eļļa: Zivju eļļa ir bagāta ar Omega-3 taukskābēm, kas efektīvi noņemt taukus uzkrātos artērijās .Pateicoties patēriņam zivju eļļas uzlabosies  holesterīna līmenis.

Ķiploki: Saskaņā ar vairākiem pētniekiem, tika atklāts, ka ķiploki ievērojami uzlabo sirds veselību, samazina risku aterosklerozes un, kā arī asinsspiedienu. Turklāt tas novērš aplikuma uzkrāšanos artērijās.

Ingvers: Ja jūs patērējat ingveru regulāri, tad jums būs novērstas sirds un asinsvadu slimības un trombu veidošanās organismā, pateicoties aktīvajam savienojumam gingerol un zingerone. Šie divi savienojumi sasildīs ķermeni un palielina asins plūsmu.

Ēteriskās eļļas: ingvers, timiāns, rozmarīns, visas šīs eļļas ir spēcīgs palīgs,kas  uzlabo asins plūsmu uz ādas virsmas, un  paplašinās kapilāros. Arī šīs eļļas var atpūtināt saspringtos muskuļus un atbrīvot tirpšanu rokās un kājās.

loading...