SPKC ir nācis klajā ar ļoti būtisku paziņojumu ikvienam iedzīvotājam

Patreizējā situācijā ir jāņem vērā, ka pēdējās dienas nav bijušas vienas no tām labākajām, par piemēru ņemot pēdējo dienu statistikas datus tieši par Covid-19 inficētajiem cilvēkiem. Taču šoreiz obligāti ir nepieciešams ņemt vērā to, ka situacija ir ievērojami mainījusies un tas ir ļoti būsiki ikvienam iedzīvotājam.

Lielākā daļa noteikti atceras, par pagājušās nedēļas lielo Covid-19 inficēto cilvēku skaitu. Tieši šī iemesla dēļ Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) ir nācis klajā ar ļoti svarīgu, kā arī būtisku informāciju iedzīvotājiem.

Jāsāk ar to, ka Latvijā teju katru diennakti tiek veikti 1500 – 2000 Koronavīrusa testi un daudzums īpaši nesamazinās, taču parasti tas nepārsniedz 2000 cipara atzīmi, tā pašlaik liecina Slimību profilakses un kontroles centras (SPKCA) sniegtā un apkopotā informācija.

Slimību Profilakses un Kontroles centrs (SPKC) paziņojis, ka aizvadītajās diennaktīs reģistrēts mazs daudzus ar Covid-19 slimniekiem, kas ir ļoti labs rezultāts, ņemot vērā pēdējo dienu tendences un statistiku.

Līdz šim brīdim Latvijā kopumā veiktir jau vairāk nekā 175 000 koronavīrusa Covid-19 testi. Kopumā saslimušas vairāk nekā 1180 personas un 31 mirusi. Kopumā atveseļojušies vairāk nekā 1022 cilvēki un tas ir ļoti rādītājs.

loading...