Meteorologi brīdina – Tuvākajās dienās gaidāmi ļoti nepatīkami laika apstākļi

Jāņem vērā, ka tuvākajās dienās lielu izmaiņu laika apstākļu jomā nebūs. Vasarīgāku laiku varēsim sajust tikai pēc ilgāka laika, kas tad arī ir pamatproblēma daudziem saules cienītājiem un tiem, kas aktīvi sauļojas, vai vienkārši izbauda silto laiku.

Šoreiz gan prognozes ir nepatīkamākas un meteorlogi par to jau ir brīdinājuši. Ceturtdien un piektdien gaidāms patstāvīgs lietums un vietām pat spēcīgs pērkona negaiss, kas laiku padarīs īpaši nepatīkamu. Tāpat nopietni ir jāņem vērā, tas ka vadošie būs dienvidrietumu un rietumu vēji, kas līdzi nesīs spēcīgas un nepatīkamas vēja brāzmas.

Tāpat jāņem vērā, ka turmpākajās dienās Latvijas centrālajā daļā gaidāms pamatīgs lietus, kas kā vienmēr var appludināt ielas ne tikai Rīgas centrā, bet arī apkārtnē. Tāpēc autovadītājiem jābūt tiešām ļoti uzmanīgiem un piesardzīgiem.

Arī naktis paliks daudz dzestrēkas un gaisa temperatūra lielākoties nokritīs līdz +6 grādiem un pastāv iespēja, ka temperatūra būs vēl zemāka. Vienīgā vieta, kur būs siltāks – tā būs piekrastes zona. Savukārt dienā būs nepilni +16 grādi, līdz ar to silumu īsti neizjutīsim.

Arī nesēļas nogalē, īpaši sestdien īslaicīgi līs lielākajā daļā Latvijas, savukārt dienas otrajā pusē būs jau saulaināks un siltāks, jo vējš sāks norimties un paliks pat par vairākiem grādiem siltāks.

Sākoties ar svētdienu laikaapstākļi kļūs daudz vasarīgāki un gaisa temperatūra atkal patstāvīgi pārsniegs +20 grādu atzīmi, kas ir ļoti būtiski visiem siltuma mīļiem.

Avots

loading...