Tautā Aizgūts Meistardarbs! Līdzeklis No Pāris Sastāvdaļām Un Pelējums Būs Kā Nebijis!

Taču, kā pieveikt šo nepatīkamo “briesmoni” un kā ar to tikt galā? Pats pirmais ar ko būtu jāsāk – pilnībā jāatbrīvojas no mitruma telpās, līdz ar to tās jāpadara sausas! Pēc tam jālieto nepieciešami līdzekļi, taču mums būs kāds īpašs līdzeklis, kurš būs daudz efektīvāks, nekā veikalā nopērkamie.

Nepieciešamās sastāvdaļas :
~ 10 – 15 mililitri koka tējas ēterisko eļļu 
150 – 200 mililitri ūdens
Plastmasas pudeli ar smidzinātāja uzgali.
Neliels trauks vai palielāka glāze

9-3

Vispirms ir jāpaņem glāze vai neliels trauks, kurā ir ieliets auksts ūdens (150-200ml) tad jāpaņem koka tējas eļļu un jāielej aptuveni 10 – 15 ml ūdens traukā. Kad tas viss izdarīts jāpaņem karote un pāris minūtes kārtīgi viss jāsamaisa, jo eļļa peld pa virspusi, līdz ar to jānodrošina to, lai eļļa izplūstu kopā ar visu ūdeni.

3

Kad tas izdarīts, paņemiet plastmasas pudeli un izsmidzināmo kātu un ielejiet visu maisījumu pudelē. Nu Jūs esat gatavs iznīcināt pelējumu!

4

Jūs varat droši smidzināt iegūto maisījumu uz jebkāda veida pelējuma. Ieteicams maisījumu izsmidzināt kārtīgi un vairākas reizes. Pēc uzpūšanas, nedrīkst mazgāt vai kā savādāk aiztikt pelējuma skarto vietu. Atcerieties, ka koka tējas eļļa ir dabīga un tā nekādā veidā neietekmēs apkārtējo cilvēku veselību. Ieteicamā lietošana ir 4 – 8 reizes dienā. Respektīvi, jāsmidzina tad, kad iepriekšējais uzsmidzinātais šķidrums jau ir izžuvis. Jau pēc pāris dienām, sēnītei vairs nevajadzētu būt, tomēr, ja vēl ir kādas paliekas, tad droši turpiniet šo procedūru un jau pavisam ātrā laikā, sēnīte būs pazudusi, kā nebijusi.

loading...