Tehnojaunumi

Tehnojaunumi-1Saloki savas pārgājiena apavus.

Uzņēmums Timberland radījis atjautīgus apavus tiem, kam patīk pārgājieni dabā. Kurpes Radler Trail Camp var salocīt un aizvilkt ar rāvējslēdzēju, lai mugursomā tās aizņemtu mazāk vietas. Apavi atgrūž ūdeni, un to zole daļēji izgatavota no otreizēji  izmantojama materiāla. ASV šādas kurpes maksā 50 dolāru. Pie mums noteikti 100 euro.

Tehnojaunumi-2Bezvadu miniradio, noregulē grozot.

Divi dizaineri izstrādājuši nelielu bluetoth skaļruni – Hidden Radio. Tā akumulators darbojas 30 stundas, un tajā ir iebūvēts FM radio. Lai uzmeklētu vajadzīgo radiostaciju, tikai jāpagroza skaļruņa augšdaļa.

Tehnojaunumi-3Jauns kontrolleris uzlabo spēli. 

60beat ražotais Game – Pad. Ir Iphone un Ipad domāts kontrolleris. Tas darbojas tāpat kā spēļu konsoles kontrolleris, bet to pieslēdz austiņu ieejā no kuras tas arī saņem strāvu. Spēles laikā skaņu nodrošina šī pati pults jeb kontrolleris. (Dīvains nosaukumus)

Tehnojaunumi-4Ipad vāciņš gādā par 3G savienojumu.

Apple ražotajam planšedatoram Ipad ir drošības elements, kas iespējams pavājina tā 3G signālu. Kā apgalvo uzņēmums Pong Research Ipad ir aprīkot ar tuvuma sensoru, kas samazina 3G antenas elektromagnētisko starojumu, ja cilvēks piemēram, aizsnaužas līdzās planšetdatoram.

Tehnojaunumi-5Tas tiek darīt drošības apsvērumu dēļ, jo ir aizdomas, ka starojums vairo risku saslimt ar vēzi. Taču sensors ieslēdzas arī tad, ja pie Ipad pieskaras vāciņš. Pong Research radītais vāciņš atšķirībā no citiem sensoru neidarbina, tuklāt novirza starojumu no lietotāja. Tehnojaunumi-6

Elektriskais miniauto pēc komandas saraujas.

Masačūsetas Tehnoloģiju institūta pētnieki izgudrojuši nākotnes lielpilsētās piemērotu automašīnu. Elektromobilis, kas salokās un kļūst kopaktāks, nosaukts par Hiriko. Šo auto līdzīgi pilsētas divriteņiem varētu aizņemties un pēc lietošanas atdot.

Tehnojaunumi-7Nolikts stāvvietā, auto salokās līdz nākamajai braukšanas reizei, tam ir elektromotors, vadība un amortizācija katrā ritenī, lai tas varētu apgreizties nelielā laukumā. Šīs mazās mašīnītes garums braucot ir 2,5 metri, bet kad tu gribi viņu noparkot krutā stāvietā, tas viņš saīsinās par veselu metru, neiedomājami ne? Viņš stāvietā aizņēm tikai 1,5 metru. Kas tik zinātniekiem neienāk prātā.

loading...