Tevi Joprojām Moca Drausmīgas Iesnas Un Netiec No Tām Vaļā? Uzzini Kā Attīrīt Deguna Blakusdobumu Tikai Vienas Dienas Laikā!

Triks # 2: Pielieciet  spiedienu pāri uzacīm
Masāžas terapeits Amber Lynn Vitale skaidro, ka, pārvietojot pāri uzacīm, var veicināt kustību “iestrēdzis” šķidrumu. Novietojiet pirkstus sākumā katra uzacī  netālu no centra, kur tie neatbilst, un noliecieties uz priekšu, lai jūsu galvas balsti ir uz jūsu līkumiem. Pēc dažām sekundēm, kad jums liekas, ka jūtat spiediena maiņu, virziet pirkstus uz vidu uzacīm.

Turiet tur līdz brīdim, kad atkal liekas,ka jūtat nedaudz vieglumu, un tad pārejiet ar pirkstiem uz beigām  pierei. Lūk, Vitale liecina vai nu turot vienmērīgu spiedienu vai pārvietojot pirkstu sīkās aprindās stimulējot plūsmu šķidruma prom no pieres.

Triks # 3: Uzņemiet otrais par Mini-Massage

Masāžas dara brīnumus ar pārējo mūsu organismu, tad kāpēc ne izmēģināt mini-masāžu, kad jums liekas, ka jūtat  “mezglu” no sinusa spiediena savā galvā?

Izmantojiet savu pirkstu, lai spiestu  stingri uz atslēgas kaulu -atkārtoti, lai šķidrums pārvietojas uz leju. Saskaņā ar Wibbels, jūs zināt, šis process darbojas, ja jūs jūtat nepieciešamību, lai notīrītu savu kaklu, un jūsu ausis varētu arī pēkšņi atvērties, kad spiediens relīzēsies.

Ja tas ir neērti, tas  šķērsojot rokas, jūs varat veikt V formas un izmantot to pašu sūknēšanas kustību uz sāniem,lai  limfas šķidrums atbrīvotos.  Ar nelielu spiedienu  pareizajās vietās, un pat mēles lietošanu, jūs varat izvadīt problemātisko šķidrumu no tās avota blokādes un notīrīt visas galvas sajūtas.

loading...