Beidzot tas vairs netiek noklusēts! Tiek atklāts, ka ierobežojumi saglabāsies līdz pat gada beigām

Pašlaik situācija Latvijā liekas pietiekami droša, tomēr jāņem vērā, ka inficēto skaits palielinās. Labās ziņas, ka šis cipars palielinās pakāpeniski un ne tik strauji, kā tas sākumā tik domāts un tas šajā visā ir labākās ziņas. Tomēr daudzi uzdod jautājumu par to, cik ilgi saglabāsies ierobežojumi un kad beidzot mainīsies situācija uz labvēlīgo pusi?

Nav noslēpums, ka daudzviet pasaulē šis gads tik tiešām būs ierobežojumiem bagāts un daudzviet dzīve notiks tieši tāpat, kā tas notiek pandēmijas laikā. Lielbritānija jau izteikusies, ka distancēšanās ierobežojums visticamāk tiks sagabāts līdz gada beigām. Tas nozīmē, ka līdzīgu piemēru, iespējams, ņems arī cits pasaules valstis.

Protams, ka ikvienam Latvijā ir priekštats, ka pie mums situācija norisinās daudz labāk, nekā citviet. Tas daudziem rada patīkamu drošības sajūtu, tomēr jāņem vēra, ka neviens nedrīkst atslābt, lai pēc iespējas ātrāk varētu tikt pāri šai konkrētajai situācijai, jo tas ir ļoti, ļoti būtiski.

Veslības ministrijas vadošais speciālists Uga Dumpis jau paspējis izteikties, ka liela daļa ieviesto ierobežojumu tik tiešām varētu saglabāties līdz pat 2020. gada beigām un tas nav nekāds joks, bet gan reāla un ļoti būtiska sastāvdaļa, lai pēc iespējas ātrāk varētu situāciju padarīt daudz labāku priekš valsts un iedzīvotājiem. Taču, laiks zināt kādi ierobežojumi visticamāk paliks un kas cilvekus sagaida tālāk?  (Lai turpinātu lasīt šo rakstu, zemāk spied pogu “Atvērt”vai arī pogu ‘Uzzināt vairāk’)

loading...