“Maxima” ir paziņojusi būtiskas ziņas! Tas ir svarīgi ikvienam

Lai aizsargātu savu darbinieku veselību, jau no  17. marta Maxima visā Latvijā pakāpeniski ir uzstāda organiskā stikla barjeras kases aparātos, lai ierobežotu vīrusa izplatību un nodrošinātu papildu aizsardzību darbiniekiem. Tas ir ļoti svarīgi, jo tagad ikvienam ir jārūpējas par savu un citu drošību.

“Mēs cieši uzraugām situāciju valstī un pastāvīgi ieviešam jaunus papildu risinājumus, lai nodrošinātu gan mūsu, gan klientu drošību. Atzīstot mūsu lomu pārtikas un pamatvajadzību nodrošināšanā Latvijas iedzīvotājiem, mēs tagad pēc savas iniciatīvas sākam organiskā stikla aizsargjosla, jo tas ir ļoti būtiski!

Tas ir tehniski laikietilpīgāks process nekā citas mūsu uzsāktās iniciatīvas, tāpēc plānojam tos ieviest visos veikalos līdz nedēļas beigām. Mēs arī aicinām visus Latvijas iedzīvotājus turpināt stingri ievērot valdības ieteikumus un ievērot visstingrākos piesardzības pasākumus, ”saka Viktors Troicins,“ Maxima Latvija ”vadītājs.

Tiek ziņots, ka Maxima administrācija un veikali ieviesīs nozīmīgus papildu ierobežojumus sociālajam attālumam – skaidrai naudai, vitrīnām, dārzeņiem un augļiem, kā arī citām veikala vietām, ar 2 m rādiusa robežu. Arī  dažu veikalu darba laiks ir nedaudz saīsināts, lai veiktu lielāku veikalu dezinfekciju un samazinātu darbinieku darba slodzi.

Biroja darbinieki pārslēdzas uz attālināto režīmu. Ierobežojuma ietvaros klienti tiek mudināti arī iepirkšanās ratiņus izmantot veikalos, jo tie fiziski robežojas ar citiem cilvēkiem, un veikalos notiek plaša informācijas kampaņa, lai tirdzniecības vietās cilvēki tiktu ievēroti valdības noteiktajā sociālajā attālumā.

Avots

loading...