“Lido” īpašnieks Gunārs Ķirsons ir nācis klajā ar nepatīkamu ziņu

Situācija ir tāda, kāda tā ir, tāpēc Lido īpašniekam ir jāizdara tā pati izvēle, kas daudziem citiem! Ņemot vērā pašreizējo situāciju valstī un pieaugošo saslimšanu skaitu, kā arī rūpējoties par darbinieku un iedzīvotāju veselību un drošību, LIDO valde ir nolēmusi uz laiku pārtraukt visu restorānu un veikalu darbību.

“Mēs ik dienas apkalpojam vidēji 20–30 tūkstošus klientu. Diemžēl esošajā situācijā, arī ievērojot visus drošības pasākumus un stingras higiēnas normas.

Nevaram būt 100% droši, ka mūsu darbinieki ir pasargāti no saslimšanas. Tāpēc esam pieņēmuši smagu, bet ļoti atbildīgu lēmumu uz laiku slēgt visus LIDO restorānus, nedomājot par finansiālajām sekām, bet gan par atbildību pret valsti,” skaidroja LIDO dibinātājs un padomes priekšsēdētājs-  Gunārs Ķirsons.

Visu LIDO restorānos un veikalos saražoto pārtiku uzņēmuma darbiniekiem izdalīs bez maksas, lai pēc iespējas mazinātu kontaktu ar apkārtējiem un ļautu viņiem palikt mājās saskaņā ar valdības lēmumu. Tomēr tas nav viss!

LIDO mudina ikvienu būt atbildīgam un neiziet no mājas bez steidzamas vajadzības.

“Mēs sekosim līdzi situācijas attīstībai un ziņosim par tirdzniecības vietu atvēršanu apmeklētājiem, kad tas būs droši un saskaņā ar atbildīgo institūciju ieteikumiem.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram uz jūsu sapratni. Klientu un darbinieku drošība un veselība ir mūsu prioritāte!” uzsver Gunārs Ķirsons.

Visa svarīgākā informācija par tālāko rīcību tiks publicēta “LIDO” mājaslapā: www.lido.lv

loading...