Ticis atklāts, kādā veidā vēl Nils Ušakovs tērējis Rīgas nodokļu maksātāju naudu – Tas aizgājis pārāk tālu!

Iknedēļas LTV raidījumā ‘’De FActo’’ svētdien, 31.03., tika vēstīts par to, kā Rīgas mēra Facebook lapas uzturēšanai izmantota strādājošo Rīdzenieku nauda. Kā vēsta raidījums, ar lapas uzturēšanu nodarbojās ne pats mērs, bet gan Rīgas domnieki. Lapas ieraksts vēsta, ka ‘’materiālus gatavo un ievieto personīgi Nils Ušakovs un partijas aktīvisti’’, bet atklājies, ka tie ir meli. Kā populārāko veidu, kā uzrunāt savus sekotājus,  Nils izvēlējies video uzrunas, kurās tiek atbildēts uz iesūtītajiem jautājumiem.

Guna Golgāne – Stalidzāne, kas nu jau ir bijusī domes darbinieces, nākusi klajā, ka tieši viņa sagatavojusi atbildes uz visiem iepriekš saņemtajiem jautājumiem, kas saņemti no lapas sekotājiem.

Pašvaldībā Golgāne – Stalīdzāne sākusi strādāt 2017. gada rudenī, tad viņas pienākumos ietilpa konsultēt Rīdzeniekus, bet pēc kāda laika viņai parādījies jauns papildus pienākums – sagatavot atbildes uz mēram adresētajiem jautājumiem sociālajā portālā Facebook. Viņa pati izteikusies, ka: “Klientu centrā apmeklētāju skaits nebija tik liels – divi, trīs cilvēki un tas prasa pusstundu. Pārējo dienas daļu man aizņēma darbs ar šiem jautājumiem ”.

Rīgas domnieki šīs atbildes uztvēruši tik nopietni, ka pat izveidojuši speciālu datorprogrammu, kā arī šim nolūkam tikuši piesaistīti domes departamentu darbinieki, caur kuriem bija iespējams uzzināt detalizētāku informāciju, kas dotu konkrētākas atbildes uz uzdotajiem jautājumiem. Un tas nav viss!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...