Tuvākajā laikā gaidāma spēcīga viesuļvētra – Jābūt ļoti uzmanīgiem!

Sākoties nākamajai nedēļai ir jābūt ļoti uzmanīgam saistībā ar pērkona negaisiem un spēcīgajām vētrām, jo tās nākamajā nedēļā, sākoties ar pirmdienu būs vairākas un līdz ar to iestāšanos, pakāpeniski arī gaisa vidējā temperatūra lēni slīdēs uz leju un tik karsts, kā tas bija līdz šim, vairs pavisam noteikti nebūs, uzsver meteorologi.

Sākoties pirmdienai, gaisa temperatūra krasi nokritīsies, tomēr vēl silto, jeb tā saukto karsto un lielo svelmi varēs izbaudīt nedēļas viducī, tieši pirms vētras brīžiem, kas atmosfērā gaiss būs saretināts un gaiss būs ļoti spiedīgs arī uz zemes.

Pirmdien un otrdien gaisa temperatūra būs aptuveni + 18 grādi. Vietām, kur uzspīdēs vairāk saule, gaisa temperatūra varētu uzsilt līdz aptuveni + 22 grādiem, tomēr pašlaik to vēl ir grūti spriest, atkarībā pēc tā – cik spēcīgi veidosies negaisa mākoņi un cik stiprs būs vējš.

Tieši vējš būs viens no galvenajiem vaininiekiem, kas Latvijā gaisa temperatūru nositīs uz leju par vairākiem grādiem. Jau šodien Latvijā centrālajā daļā ir spēcīgas lietavas un tas turpināsies līdz pusnaktij, taču pats trakākais sekos jau ar pirmdienu.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...