Ušakova sieva – 8 Gadus iekārtota kā konsultatne Rīgas Ūdenī, saņem milzīgu algu, bet neviens viņu darbā nav redzējis

Iveta Strautiņa- Ušakova jau 8 gadus ir reģistrēta kā darba ņēmēja pašvaldības uzņēmumā “Rīgas Ūdens”. Pirmais līgums jau ticis noslēgts 2010. gadā, kad Iveta bijusi mēra padomniece juridiskajos jautājumos. Pēdējā līguma termiņš tiek minēts 2018. gada nogalē, taču jauns neesot noslēgts.

Uzmanību šai situācijai pievērsis raidījums “De facto”, kas uzdot jautājumu par Ivetas darbu “Rīgas Ūdenī”, saņēma ātru atbildi: “Neesmu amatpersona, un netaisos piedalīties nevienā jūsu raidījumā, kas ir, droši vien, vērsts pret Nilu Ušakovu”.

Pēc kāda brīža tika saņemta rakstiska atbilde no Strautiņas- Ušakovas, ka viņas pienākumos ietilpis “pēc nepieciešamības informēt pasūtītāju par izstrādātajiem normatīvo aktu projektiem.

Rīgas domes pieņemtajiem vai projekta stadijā esošiem normatīvajiem aktiem, kas skar SIA “Rīgas ūdens” darbību, nepieciešamības gadījumā sagatavot normatīvo aktu projektus vai atzinumus, kā arī nodrošināt uzņēmuma pārstāvību darba grupās un komisijās Līgumu darbības laikā esmu piedalījusies darba sanāksmēs kā Rīgas domē, tā arī atbildīgajās ministrijās. Un tas nebūt nav viss!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...