Kāda māte zaudē dēlu pēc brokastošanas

Kāda ģimene Minesotā, ASV, piedzīvo nebeidzamas skumjas pēc dēla negaidītas nāves. Viņu dēls nomira negaidīti pēc brokastu ieturēšanas kādā vietējā restorānā. Viņu 16 gadīgais dēls, Skots Džonsons, bija alerģisks pret glutēnu un piena izstrādājumiem. Visa ģimene parasti izvairījās no ēšanas ārpus mājas, bet tajā rītā viņi bija nolēmušai, ka varētu pabrokastot vietējā restorānā, kurā māte, lūdza, oficiantei pārliecināties par to, ka pankūkas būs bez glutēna un nesaturēs pienu. Māte piekodināja, ka ir jānotīra pannā, kurā tiks ceptas pankūkas tieši viņas dēlam. Uz ko viesmīle atbildēja, ka viss tiks izdarīts.

Pēc pabrokastošanas, kad Skots bija pabeidzi maltīti, viņš piecēlās un teica :”Viss. Mums ir jādodas mājās.” Kad viņi nonāca mājās, Skots bija jau pavisam sašļucis un slābans, pat parastās zāles nelīdzēja, kuras parasti uzlabo plaušu stāvokli un atbrīvo elpceļus. Dēlu uzreiz pēc tam aizveda uz slimnīcu, kur viņš pavadīja 3 dienas, bet pēc tam cieta no anafiliktiskā šoka, kurš noveda pie sirds apstāšanās.

“Tikai viena maza kļūda, var atņemt kādam cilvēkam dzīvību un kādai mātei- dēlu”, Skota māte saka. “Man šodien pietrūkst viņa tik pat ļoti, cik dienā pēc viņa nāves.”

loading...