Uzsprāga Krūtis

Stāsts par sievieti, kurai darba laikā uzsprāga silikona krūtis!

2  Sāksim ar to, ka šī sieviete strādāja augstspiediena pārbaudes noliktavā, kur zem spiediena pārbauda, dažādas apkures katlu iekārtas un ierīces. Vispār uzreiz rodas jautājums, kāpēc sieviete strādā šādu darbu, kas nav īsti paredzēts viņai… Kāpēc ? Lasiet tālāk un sapratīsiet viņas  kļūdu Uzspraga-Krutis-1  Viņu sauc Viktorija un stāsts nāk no Krievijas puses, kur šī sievietes strādājusi smagu darbu, kas šajā darba vietā vispār neatbilda sieviešu darba spējām, Tomēr ne par to stāsts! Viņa  pirms nedēļas veica krūšu palielināšanu un iebāza sevī D izmēra silikonus, kas lika viņas bumbām izskatīties super lielām, tomēr bija viens liels mīnus. Viņa šo procedūru nedarīja  pie īsta profesionāļa, bet gan pie cilvēka ar itkā ārsta izglītību. Ļoti daudz esmu lasījis, ka pie neprofenionāļiem labāk nejiet, lūdzu atcerieties to meitenes. Jūs tikai sakropļosiet sevi!

Uzspraga-Krutis-3  Pēc operācijas viss esot bijis kārtībā un viņai bijusi tikai nelāga dūša. Protams nākamās četras dienas viņa atpūtusies mājās un nav gājusi uz darbu. Bet tad sākās pati lielākā jautrība!  Pirmā diena darbā un viņa sajutusi nepatīkamu sajūtu, jo viņa strādāja telpā kurā atradās  pumpji un gaisa ierīces ar kurām jāpārbauda izplešanās trauki (Saistīts ar apkuri), vai tie nav bojāti.  Tomēr pirmajā dienā nekas nenotika, tomēr kā stāsta Viktorija, labas sajūtas tā nebija. Uzspraga-Krutis-4  Un pienāca otrā darba diena. Viktorija ar milzīgu negribēšanu tomēr aizgāja uz darbu, jo nevar neiet un šī diena izrādījās liktenīga viņas jaunajām krūtīm. Šajā telpā kurā ir vairāk retināts gaiss un pumpju rezultātā gaiss kļūst biezāk un spiediens lielāks. Un vollā, viņas kreisā krūts vienkārši izšķīda, lai nepārspīlētu, tas nav kā filmās ka pašķīst gaļa un vēl nezinu, kas bet viņa vienkārši zaudēja samaņu un varēja redzēt ka viņas krūts vairs nebija krūts un iekšēji bija notikusi asins sasindēšanās ar kaut kādu sūdu, ko iekšā bija ievietojis šis ārsts. Slimnīcā viņai bija smags stāvoklis, tomēr viņa tika atkačāta no samērā indīgām vielās, kas bija nokļuvušas asinsritē. Kā izrādījās, šie silikoni bija lēti un ķimiski neapstrādāti, kas tos padara super bīstamus.Uzspraga-Krutis-5

Pagāja mēnesis un nu viņa jau beidzot bija uz savām kājām, viņai nācās krāt naudu citā darbā veselus 4 mēnešus, lai iegūtu citu kreiso krūšu implantu. Tomēr stāsts beidzies veiksmīgi un viņa nožēlo izdarītu, sacīdama, ka nekad mūža neies pie speciālistiem, par kuriem ir kaut mazākā aizdoma.

Uzspraga-Krutis-6

Gribēju piebilst, ka pat ebay un aliexpress var pasūtīt mākslīgos implantus. Vēlreiz atgādinu, ja kāda to grib darīt, nekad to nedariet pie nepazīstamiem cilvēkiem. Jūs nekad nezināsiet ko Jums ieliks iekšā un kas ar Jums notiks tālāk.

loading...