Viena No Pasaules Slavenākajām Diētām – ‘’5 Ēdamkarotes’’ – 7 Dienu Laikā Palīdzēs Atbrīvoties No 8 Kilogramiem

Kuņģis samazināties līdz normālam izmēram, uzlabosies pārtikas pārstrādes procesi, un liekais svars pats no sevis pazudīs. Šo diētu sauc ‘’5 ēdamkarotes’’ -, un tās effektivitāte ir pārsteigusi ne vienu vien. Taču tagad ķersimies pie lietas un sauksim lietas īstajos vārdos. Tad nu tā :

1

Kā šo diētu ievērot?

  • Vienai porcijai ir jābūt 150-200g lielai. Tas ir 5 ēdamkarošu izmērā.
  • Ēdiena izvēlē nav nekādu īpašu ierobežojumu, bet, protams, ieteicams izvairīties no kūkām, šokolādēm, saldiem un gāzētiem dzērieniem. Tēju un kafiju vēlams dzert bez cukura.
  • Starp visām ēdienreizēm ir jāievēro 3 stundu intervāls. Uzreiz pēc maltītes uzdzert ūdeni nav ieteicams, jo tas veicina kuņģa izstiepšanos.

Diētas piemērs vienai dienai:

Der pieminēt, ka produktus var arī kombinēt, piemēram, 3 ēdamkarotes putras un 2 ēdamkarotes augļu.

3

7:00 – 5 ēdamkarotes kādas putras, vai musli.

10:00 – 150-200g jebkāda veida augļu salāti, vai jogurts(ieteicams bezpiedevu) ar augļiem.

13:00 – 5 ēdamkarotes griķu, vai kartupeļu biezputra, rīsi. Ja nepieciešams vairāk olbaltumvielas – 200g zivis vai liellopa gaļas.

16:00 – 200g kefīra, vai gurķis un tomāts, vai riekstiņi, žāvētie augļi. Var arī pagatavot nelielu sviestmaizi no lavaša un cietā siera.

19:00 – 5 ēdamkarotes griķi vai 200 grami zivs, vai 5 ēdamkarotes tvaicēti dārzeņi.

Šāds plāns Tev palīdzēs strauji atbrīvoties no liekā svara, tajā pašā laikā pasargājot tavu organismu. Pēc šīs diētas beigšanas, svars neatjaunosies, ja vien atkal kuņģa sieniņas neizstaipīsi.  Vēlam veiksmi!

loading...