Vīrietis Nomirst No Retas Un Jaunas Slimīas, Kas Saistīta Ar Ērču Kodumiem – Esiet Uzmanīgi!

3 gadus pēc tās atklāšanas, tā joprojām saglabā mistēriju.
Apmēram pēc gada, otrs saslimšanas gadījums tika reģistrēts Oklahomā. Atsaucoties uz Dr. Havkinsoni, ir iespēji arī citi nediagnosticēti saslimšanas gadījumi.

Nevaru nosaukt precīzu skaitu, taču ir gadījumi, kad cilvēki saslimst, un mēs domājam, ka tā ir kāda līdzīga slimība, bet tā nav, un rezultātā tā vai nu tiek atklāta, vai cilvēks iet bojā, tā patiešām notiek.

Viņa tic, ka Burbonas vīrusu radījis plašs spektrs citu slimību, un tā simptomi nav specifiski, kas padara to grūdi identificējamu. Tomēr šie ir viegli nosakāmie simptomi:

Muskuļu sāpes

Zosāda

Galvassāpes

Drudzis

Savārgums

Vemšana

Nelabums

Atsaucoties uz Lī Normanu, Kentuki Slimnīcas galveno ārstu, būtu lieliski, ja Slimību profilakses un kontroles centrs sniegtu plašākas iespējas šī vīrusa izpētei.

Pirms Burbona vīrusa pārbaudes, tie pieļauj, ka pacientiem ir tādi specifiski simptomi kā zems balto asinsķermenīšu un trombocītu skaits, liels drudzis un paaugstināts aknu enzīmu līmenis.

Turklāt, Havkinsone mudina cilvēkus veikt vakcīnas, lai izvairītos no ērcēm. Pēc laukā pavadītas dienas, obligāti pārbaudies, vai kaut kur nav pieķērusies ērce, pagalmos uzturi zāli nopļautu un koka zarus sanes vienā čupā, izvairies no izcirtumiem un dodoties uz mežu vai pļavu, velc atbilstošu apģērbu.

loading...