Vīrs ļoti bargi kritizēja savu sievu, kura ir mājsaimniece! Pēc tam viņš ieraudzīja grūtniecības testu un…

Pēc pusdienas laika sāka mājas tīrīšanas darbus, visu sakārtojot, notīrot, izsūcot putekļus, ieliekot veļu mazgāties. Pēc mājas tīrīšanas, kārta bija pārvest bērnus mājās no skolas, tos pabarot , un pārliecināties, lai mājasdarbi būtu izpildīti un pareizi.

Tuvu pulksten 5, laiks bija sākt gatavot vakariņas, pims ‘vīrs’ pārrodas mājās no darba. Vakariņās bija kartupeļi , ar dārzeņiem un cūkgaļas karbonādi, pēc gardajām vakariņām, bija kārta nokopt galdu, nomazgāt traukus.

Pēc tam jau bija kārta mazgāt bērnus. Pēc 9 vakarā,  vīrs ar seivu devās uz gultu. ‘Jaunā sieva’ bija tik ļoti pārgurusi, lai pat mīlētos ar otro pusīti, bet gribēja to darīt, lai nebūtu nekādu pārmetumu.

Nākamais rīts bija atklāsmes pilns, un pie Dieva vērsās ar vēl vienu lūgšanu, lai viss tiktu atgrieztos iepriekšējās sliedēs. Vīrs atzina, ka viņam nav bijusi taisnība.

Dieva atbilde pārsteigs arī tevi : ‘’Mans dēls, es redzu, ka esi saņēmis mācību. Es visu atgriezīšu savā vietā, bet tev nāksies pagaidīt 9 mēnešus. Pagājušajā naktī, tu paliki stāvoklī.’’

loading...