Visas tautas maldināšana! Čeku loterijas organizētāji pēkšņi izdomājuši, ka Maximas un Rimi pircējiem gandrīz nav iespēju laimēt

Tagad viss mainījies… Informācija par lielveikalu čekiem uzradusies ar lielu nokavējumu – iepriekš tika ziņots, ka visi čeki piedalās vienlīdz godīgā, taisnīgā izlozē un ka laimētājus taisnīgi noteiks neatkarīga datorsistēma pēc nejaušības principa.

Kopš čeku loterijas sākuma pagājušas dažas dienas, un to laikā saskaņā ar Valsts ieņēmuma dienesta informāciju, 2019.gada 3.jūlijā līdz plkst. 12 bija iesniegti 65 tūkstoši čeku.

Informācija par lielveikalu čekiem uzradusies ar lielu nokavējumu – iepriekš tika ziņots, ka visi čeki piedalās vienlīdz godīgā, taisnīgā izlozē un ka laimētājus godīgi noteiks neatkarīga datorsistēma pēc nejaušības principa.

Pēkšņi izlemts, ka Čeku loterijā daudz lielāka iespējamība uzvarēt būs ar čekiem, kas saņemti par dažādiem pakalpojumiem. VID labotā informācija ir šāda: lielāka iespējamība uzvarēt būs loterijā piedaloties ar čekiem, kas saņemti par dažādiem pakalpojumiem, piemēram, frizētavā vai autoservisā. Jo to sadalījums izlozē būs attiecīgi šāds – 30% preču čeki un 70% pakalpojumu čeki. Tomēr arī tas vēl nav viss!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...