Visu Latviju un Sociālos Tīklus satricina, kas neiedomājams! Daugavpilī uz ielas noticis, kas nenormāls!

Kurš gan to būtu domājis, ka var atkal veidoties šāda situācija, tepat pie mums Latvijā. Daudzi iespējams, jau būs padzirdējuši par visu notikušo, taču daļa noteikti ka nē un nav brīnums, jo tas redz nav noticis Rīgā. Taču neskatoties uz to, šis notikums satricinājis visus sociālos tīklus un arī medijus, jo tas viss tiešām ir kas nenormāls, lai neteiktu vairāk! Laiks aplūkot situāciju par notikušo tiem, kuri to vēl nav paspējuši dzirdēt vai uzzināt.

Sociālajos tīklos ticis ievietots video, kur bija ne tikai redzami, bet arī dzirdami policisti, kuri stāvēja uz ceļu blakus vairākām automašīnām. Neizklausās nekas tāds vai ne? Tomēr, tas viss noticis pēc tam, ka vietējie dzirdējuši vairākus šāvienus un steigušies mesties pie logiem, lai skatītos, kas īsti noticis. Attiecīgajā situācijā pēc notikušā Valsts Policija nekavējoties apstiprināja to, ka patiešām noticis smags incidents, lai neteiktu vairāk. Tie, kuri jau iepriekš dzirdēja par notikušo, ļoti skaidri zina, kas tur īstenībā notika. Tomēr laiks ķerties pie paša svarīgākā.

Valsts policija apstiprināja, ka tur tik tiešām noticis noziegums. Pie tam TikTok tika ievietots video, kurā bija redzamas neskaitāmas policijas mašīnas, kuras bija sagrupētas vairākās pie ceļiem un mājām un to priekšējie lukturi centās apgaismot visu apkārtni. Video dzirdams, ka sieviete fonā apgalvo, ka pirms brīža dzirdēja vairākus skaļus šāvienus un jautā vai kāds to vēl dzirdēja, vēršoties pie saviem blakus kaimiņiem.

Ātri vien internetā sāka klejot runas, ka atsaucies uz vairāku cilvēku informāciju sacīts, ka Daugavpilī šajā gadījumā “pie mieriem aizrauts” Igors Bogdanovičs, kuram bija iesauka cietuma pārvaldnieks un Bogdaša. Tiek ziņots, ka tas viss esot noticis ļoti ātri, taču šāvēji esot bijuši veseli divi, lai būtu pilnība pārliecība par to, ka darbiņš tiek nokārtots.

@ilonadan265♬ оригинальный звук – Ilona Dan265

Policija paziņojusi, ka ir ticis uzsākts kriminālprocess un joprojām turpinās ļoti aktīva izmeklēšana, lai saprastu visu notiekošo. Pie tam Valsts policijas izmeklēšanas interesēs no krietni plašākiem komentāriem šobrīd atturas, lai varētu pilntiesīgi strādāt ar esošo informāciju, sacīts ziņojumā.

loading...