“Gandrīz Apvēmos!” Sieviete nobildē Pretīgu skatu Rīgas Sabiedriskajā transportā un satricina Soc Tīklus

Noteikti katrs cilvēks, kurš kaut reizi braucis ar Rīgas Sabiedrisko transportu ir piedzīvojis nepatīkamus brīžus. Šeit noteikti runa ir par ļoti lielu skaļumu, smirdoņu un netīrām vai piemēslotām vietām. Daudziem noteikti ir ko teikt, kas ikdienās lieto sabiedrisko un piedzīvo vai kuriozus brīžus, taču šis noteikti liks aizdomāties, jo kas tāds jau sen nav redzēts Soc Tīklos. Pie tam nedrīkst aizmirst par to, ka tagad biļetes cena ir pieaugusi un attiecīgi vajadzētu būt visam kārtīgākam, tomēr šis ir kas neatkārtojams.

Jāsāk ar to, ka sieviete izteikusies par to esošo situāciju diezgan saprotamā veidā. Ikvienam noteikti ir saprotams, ka Rīgas sabiedriskajos transportos pārvietojas tik tiešām dažāda tipa cilvēki un sūdzības par piesmirdinātiem pasažieriem ir vienkārši ikdiena un no tās nevar izbēgt. Tie, kuri regulāri braukā pavisam labi zina par ko iet runa, tomēr šis pārspēj pat nepatīkamās smirdoņas. Taču ar ….. notraipīta vagona siena un viss krēsls cilvēkiem ar vājāku kuņģi, var likt paraut visu uz augšu un tūlīt sapratīsiet, kas ar to ir domāts.

Jāsāk ar to, ka Twitterī ir ticis ievietots skaidri redzams attēls, kurā nofotogrāfēts Rīgas Satiksmes sabiedriskā transporta salons. Uz tā sienas un krēsla ir as…. “Paskaties pa labi, tur bezpajumtnieks smird pilnīgi tā, ka caur zaudēto ožu sāk just. Paskaties pa kreisi un ieraugi šo pretīgo skatu. Vai tas maz ir normāli? Es taču varēja paģībt, tas nav normāli, ka šāda paliek un neviens neko lietas labā nedara!”

Rīgas Satiksme – Vairāk patīkamu braucienu! “Pie tam pats slavenais 1. tramvajs. Īpašais bonuss ir tāds, ka ar visu šo skatu braucu gan turp, gan atpakaļ. Galapunktā neviens pat nepaskatījās, ka iekšā norisinās vai darās. Vai tā maz ir normāla rīcība no Rīgas Satiksmes, pēc paceltajām cenām?”

Pēc publicētā ieraksta uzreiz sarosījās citi komentētāji ar savu pieredzi. “Vakar tieši braucu 3. autobusā. Smakoja pēc kaķu čurām un reāli rāva uz augšu. Tā arī nesapratu, smirdēja konkrēti viens pasažieris vai viss autobuss.”

“Tas ir vairāk nekā pretīgi. Paceļ cenu, bet bail noķert reālu slimību. Pie tam tādi beņķi vispār tiek tīrīti? Varbūt RS beidzot varētu ieviest kādus bomža reisus, lai tiek nekāp normālajā transportā? “

“Es pilnībā atmetu sabiedriskā transporta ideju kā tādu, kad 7. tramvajā onka man skaidri acīs skatoties lipināja pie aizmugurējās turēšanās stangas svaigi izķeksētu ….. no sava deguna. Nop. Nop. Nē paldies, vairs nekad nebraukšu ar sabiedrisko.”

Ko Jūs par to visu domājat un kāda ir bijusi Jūsu pieredze ar šo visu?

loading...