10 Mistiskākās Un Vislabāk Apsargātās Vietas Zemes Virsū – Tev Nav Nekādu Iespēju Šeit Tikt Iekšā!

Vai kādreiz esi apstājies un iedomājies, cik liela zeme patiesībā ir? Starp šiem 510 072 000 km2 ir vietas, kuras ir neapdzīvotas, vietas, kur neviens nav spēris savu kāju, un vietas, kuras ir aiz atslēgas un neviens nezina, kas tur notiek.

Piemēram, tāda vieta ir Area 51 jeb Zona 51, par ko ir dzirdējusi visa pasaule, bet neviens nav bijis drošs, ko ASV valdība tik ļoti sargā. Uzzini vairāk par šo un citām vietām, kuras ir ļoti labi apsargātas un ļoti mistiskas.

1. Area 51.

Šī vieta tikai nesen ir parādījusies kartē. Iespējams, ka tā tika atklāta, pieaugot interesei par šo reģionu. Ir zināms, ka Area 51 ir ļoti slēpta militārā bāze, un ikviens, kurš censtos tur iekļūt, nokļūtu cietumā vai pat tiktu nošauts. Mistiskās apkārtnes dēļ cilvēka uzskata, ka tur atrodas citplanētieši.

2. Yamantau kalns.

Šis kalns atrodas Baškortostānā, Krievijā, kalnainā Urālu reģionā. Dažas teorijas apgalvo, ka zem kalna ir kilometriem gari tuneļi, kas darbojas kā Krievijas militāri stratēģiskais punkts.

3. HavenCo datu centrs.

HavenCo tika uzcelts Otrā pasaules kara laikā un atrodas tuvumā Anglijas fortam. Tiek uzskatīts, ka šī vieta glabā miljoniem datu no visas pasaules. Neviens nezina, kāpēc šo vietu slēdza tādā steigā un bez paskaidrojumiem.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...