10 Mistiskākās Un Vislabāk Apsargātās Vietas Zemes Virsū – Tev Nav Nekādu Iespēju Šeit Tikt Iekšā!

4. Slepena noliktava Mormoņu baznīcā.

Balstoties uz dažādiem avotiem, Mormoņu baznīcā ir speciāla noliktava jeb bunkurs, kurš var izdzīvot 200 metru dziļu atomsprādzienu. Tur valdība glabā dokumentus, kuri tiek sargāti ar kustību sensoriem un seifiem, un šī vieta ir spēcīgi nocietināta. Attēlā ir redzama baznīca Brazīlijā, jo attēli ar bunkuru nav pieejami.

5. Pionen patversme.

Šī patversme sākumā tika veidota ar mērķi nodrošināt drošu vietu valdībai atomuzbrukuma laikā. Pēc Aukstā kara tā kļuva par datu centru.

6. Vatikāna bibliotēka.

Vatikāna bibliotēka satur miljoniem grāmatu un vērtīgāko dokumentu šajā pasaulē. Tikai dažiem cilvēkiem ir pieeja šai vietai un vēl mazākam skaitam ir pieeja visai kolekcijai. Tiek lēsts, ka bibliotēkas garums ir 84 kilometri.

7. Knox forts.

Jaunākās ziņas liecina, ka šī ir vieta, kur glabājas ASV dokumenti, piemēram, neatkarības deklarācija. Šī vieta ir ļoti apsargāta un nocietināta pat pret ārējām eksplozijām.

8. Scientoloģijas bāze.

Šī bāze, kas pieder arī reliģiskai organizācijai, atrodas Ņūmeksikas tuksnesī. Neviens nezina, kas tur notiek, bet tā noteikti ir svarīga, jo durvis sver vairākas tonnas un tikai organizācijas līderiem ir piekļuve.

9. Greenbrier kūrorts.

Šī vieta atrodas Rietumvirdžīnijā un tas ir kūrorts, kur slavenākie ASV politiķi pavada savas brīvdienas. Visinteresantākā vieta gan ir pazemes bunkurs, kurš spētu aizsargāt visu ASV kongresu kara gadījumā.

10. Bold Lane stāvvieta.

Šī tiek uzskatīta par labāk apsargāto stāvvietu pasaulē, jo neviens nevar tajā ne iekļūt, ne izkļūt bez speciālas autorizācijas.

loading...