Diemžēl šodien Mūžībā ir devies populārs un zināms cilvēks – Atklājas nepatīkamas detaļas

Krievijā, Omskā, nežēlīgi līdz nāvei tika sists sievas rokās mirušais reperis Vitālijs Kolmakovs. Vitālija Kolmakova sieva bija lieciniece vīra smagajam negadījumam. Pēc viņas teiktā, viss notika pēc tam, kad reperis pameta drauga dzīvokli un redzēja, kā viņa paziņa cīnās ar citu cilvēku grupu.

Viņš steidzās izbeigt smago dūru cīņu, bet pats kļuva par upuri. Pēkšņi Kormakovs kļuva par visu pretinieku, jo viņa draugi aizskrēja pēc palīdzības. Kormakova atraitne sacīja: “Vitālijs gulēja uz zemes. Viens no viņiem iesita viņam pa galvu, un tad visi sāka sist viņa seju.”

Kad ātrās palīdzības mašīna ieradās traģēdijas vietā, tā varēja paziņot tikai Vitalija nāvi. Vīrietis nomira šokētās sievas apskāvienos. Kaujas iniciators nekavējoties tika aizturēts, bet vēlāk tika atbrīvots, līdz jaunā situācija tiks pilnībā noskaidrota.

Vitālija draugi uzskata, ka uzbrucēji ir ārkārtīgi bīstami sabiedrībai. “Viņi tika arestēti nozieguma vietā! Problēma ir tā, ka vienam cilvēkam ir mājas arests, bet otrs nepilngadīgais tika atbrīvots pret drošības naudu! Viņi var viegli šķērsot Omskas ielas. Ko darīt?”, Pārdomās dalījās Vitālija draugs.

Repera fani izteica līdzjūtību viņa ģimenei un norādīja, ka mūziķis ir ļoti talantīgs un laipns cilvēks. Vitālijs Omsks (Vitālijs Omsks) tiek uzskatīts par populāru izpildītāju, taču viņam nebija pietiekami daudz laika, lai sasniegtu visas Krievijas slavas virsotni.

Avots

loading...