10 pasaules jaunākās Supermodeles

Nevienam nav noslēpums, ka veiksmīgu modeles karjeru, ar dažiem izņēmumiem, var izveidot un izbaudīt tikai pāris gadus. Lielākoties modeles tiek atrastas 16-18 gadu vecumā, dažreiz arī jaunākas, tad 10 gadus sanāk pastaigāt pa mēli, pagozēties uz dažādiem žurnālu vākiem, un tad klusām pazust no redzesloka. Protams, ir arī izņēmumi un joprojām pat 30, 40 un pat 50 gadu vecumā ir veiksmīgas modeles, bet visas nevar būt tādas ka Naomi Kempbela, Žizele Bundhema vai, piemēram, Heidi Klūma.

Tā kā šī nozare ir naudas pilna, tad tajā cenšās iekļūt ikviens, kam patīk gozēties fotokameras priekšā. Viena no tādām lietām ir jaunieši, jo sevišķi meitenes kas ir daudz jaunākas par 18 gadiem. Tieši tāpēc, lai kaut cik kontrolētu bērnu izmantošanu modes biznesā, kas ir reizē arī nežēlīga attiecībā pret modelēm. Tā, piemēram, 2014.gada oktobrī Ņujorkas štatā tika pieņemts likums, kas ierobežo bērnu izmanotšanu modes biznesā, nosakot cik stundas viņi drīkst strādāt, cik daudz viņiem ir jāpavada mācībās attiecībā pret nostrādāto stundu skaitu utt. Lūk pasaules 10 pasaules jaunākās Supermodeles kuras jau agrā bērnībā ir ielauzušās šajā biznesā un kļuvušas ļoti pelnošas un veiksmīgas.

10. Gemma Ward


 

Gemma-Ward

Šī Austrālijas izcelsmes modele, kad uzsāka savas modeles gaitas, ar savām lielajām un izteiksmīgajām acīm piesaistīja ļoti lielu modes pārstāvju uzmanību un acu dēļ viņu sauca par “porcelāna lelli”.  Viņas talants tika atklāts 14 gadu vecumā un jau 15 gadu vecumā viņa piedalījās Austrālijas modes nedēļā.

Gemma ir arī jaunākā modele, kas ir gozējusies uz Amerikas Vogue žurnāla vāka, kas viņai izdevās jau 16 gadu vecumā,

savukārt 17 gadu vecumā pārstāvēja jau Calvin Klein smaržas un 18 gadu vecumā kļuva par pirmo modeli, kas rotāja Teen Vogue žurnāla vāku. Tad pāris gadus nebija manāma, bet 2014.gadā atgriezās modes pasaules epicentrā un pārstāvēja jau Prada.

9. Coco Rocha


 

Coco_Rocha_at_Louis_Vuitton

Koko Roča (Coco Rocha) stāsts kā kļuva par supermodeli ir ļoti interesants. 14 gadu vecumā viņa piedalījās Īrijas dejošanas konkursā, kur viņu pamanīja modes aģenti, kuri arī pamazā viņu ievilka šajā biznesā. Pašreiz viņa ir 26 gadus jauna un ir uztaisījusi garāmatu ar nosaukumu “Study of Pose: 1,000 Poses By Coco Rocha” (Mācies pozēt: 1,000 posas no Koko Roča – no angļu val.)

8. Kate Moss


 

Kate-Moss-Molton-Brown04-Vogue-17Apr13-PR_b

Ikviens noteikti zina Keitu Mossu, un liela daļa zina arī viņas lielo stāstu kā kļuva par modeli. Sarah Daoukas – Storm Model aģentūras dibinātājs, atrada šo mazo, brīnumaino meitenīti lidostā, kad viņa bija atvaļinājumā ar savu ģimeni. Keita bija tikai 14 gadus veca, un divu gadu laikā jau nokļuva uz britu žurnāla vāka. Pie tam viņa nav tipiska modele, jo viņa ir daudz īsāka, nekā citas standarta modeles. Tomēr Doukas instinkts izrādījās par labu viņai, jo Keita kļuva par supermodeli jau 1990 gadā, tikai tad viņai sākās problēmas ar kokaīnu, kas tad arī bija viņas lielais kauna stāsts. Tomēr neskaitot to, viņa ir filmējusies neskaitāmās skaistumkopšanas reklāmās, kā arī filmējusies pie neskaitāmiem modes zīmoliem un pēdējā laikā ir guvusi ļoti plašus pasaules atzinumus.

7. Barbara Palvin


 

by_request__barbara_palvin_and_cara_delevigne_by_thatnordicguy.d72igua

Ja kādreiz esat redzējuši Victoria Secret reklāmu vai komerciālās skaistumkopšanas reklāmas, tad iespējams

Jūs noteikti atpazīsiet ungāru izcelsmes supermodeli – Barbaru Palvilu, viņu modes aģentūra atrada, kad viņai bija tikai 13 gadu.

Viņas pirmais modelēšanas koncerts jau notika tajos pašos 13 gados, kā arī viņa tika Spur Magazine žurnāla lapās. Tas bija viens no pirmajiem viņas panākumiem.

Viņa devās modelēt uz neskaitāmām valstīm pie neskaitāmiem zīmoliem – H&M un Victoria Secret un pie skaistuma kompānijas L’Oreal, tad ar katru gadu kāpa uz vēl augstākiem pakāpieniem. Viņas seja ir atzīta visā pasaulē, viņai pašreiz ir tikai 21 un dotajā brīdī ir viena no pieprasītākajām modelēm pasaulē.

6. Natalia Vodianova


 

natalia.vodianova6

Kaut arī daudzas modeles ir ļoti atklātas un nav kautrīgas, tad ar Natāliju Vodianovu ir mazliet cits stāts. Skaistums, kurš dzimis Padomju Savienībā un uzaudzis galējā nabadzībā,  17 gadu vecumā pievienojās modeļu aģentūrā. Viņa ir viena no galvenajām Calvin Klein modelēm, kura prezentē plaša spektra Calvin Klein drēbes un apakšveļu, pie tam viņai joprojām vēl ir 8 gadu līgums ar Calvin Klein, kas ir samērā rets gadījums.

5. Chanel Iman


 

00100big

Supermodele Chanel Iman iesākumā nesaņēma nekādas uzslavas un neviens nebija domājis, ka viņa kļūs par supermodeli – viņa pacēlās ar smagu darbu un centību. Pēc konkursa 13 gadu vecumā, viņa strādāja par bērnu modeli ar Ford Models. Apņēmības pilna turpināt savu modeles karjeru, viņa tika Ford Supermodel of World konkursā, kad viņai bija tikai 16 un uzreiz izdevās nonākt trešajā vietā, kā arī viņai izdevās parādīties uz neskaitāmiem žurnālu vākiem un sasniegt augsti nostādītos mērķus – tikt gan augstākās modes pasaulē, gan arī lielāko komerciālo zīmju ielenkumā.

4. Lindsey Wixson


 

85-lindsey-wixson-1-e1427126144553

12 gadu vecumā Lindsey Wixson kļuva slavena pateicoties saviem tik ļoti atšķirīgajiem sejas vaibstiem, kas tad viņai arī palīdzēja tikt nākamajā līmenī. Pēc tam vēršoties pie neskaitāmiem svešiniekiem, prasīdama vai viņa varētu būt modele, uz ko visi kā viens atbildējuši, ka viņai noteikti jābūt modelei. Viņa nolēma izpētīt modes karjeras biznesu un uzstādīja, to kā savu sapni. Stīvens Meisels redzēja viņas bildes, un ar to arī viss sākās.  Viņas pirmais darbs ir pie cienījamā Vogue Italia.

3. Lily Cole


 

1090675_1344006274144_full

Ar viņas lellēm līdzīgo seju un liesmojošajiem rudajiem matiem Lily Cole, ir kas tāds, ko jūs noteikti atcerēsieties. Tā noteikti ir galvenā panākumu atslēga, kas izraisījusi viņas lielos panākumus modes pasaulē. Kad viņai bija tikai 14 gadu, talantu skauts pamanīja Lilijas burvīgo seju, kaut arī sākotnēji viņš bija ļoti skeptisks, viņš nolēma izpētīt viņas izredzes modes pasaulē. Līdz beidzot viss izdevās, jo viņa bija uz Vogue vāka 16 gadu vecumā.  Tagad viņai ir 27.

2. Karlie Kloss


karlie-kloss-pediatric-aids-foundation-nov-2012-p005

Lai arī daudzi cilvēki iespējams varētu zināt Karlie Kloss, viņu biežāk jauc ar Teilori Sviftu, jo abas ir ļoti līdzīgas, tomēr tas nav galvenais iemesls kā viņa ieguva atpazīstamību visā pasaulē. Saskaņā ar interviju, kas norisinājās ar Teen Vogue, viss sākās 16 gadu vecumā, tad arī sākās viņas lielākie panākumi. Viņa pati ir uztaisījusi savu lielo slavu un tādējādi kļuvusi par vienu no elites augstākās modes modelēm. Pie tam viņa ir viena no Vicotria Secret enģeļiem, kas ir ļoti augsts titults.  Nav šaubu,  ka viņa ir viena no, iespējams, labākajām modelēm pasaulē.

1. Kristina Pimenova


kristina-pimenova-e1427126457565

Pimenova ir neticami strīdīga modele visā modes pasaulē, bet šis saraksts nebūtu pilnīgs, ja šeit netiktu pieminēts šis Krievijas skaistums.

Pimenova tiek uzskatīta par skaistāko meiteni pasaulē, saskaņā ar birtu laikrakstu Daily Mail. Viņa ir zināma jau kopš 9 gadu vecuma.

Viņa strādā ar tādiem zīmoliem, kā Roberto Cavalli, Fendi, Armani un daudz citiem pazīstamiem zīmoliem.  Viņa kļuva pazīstama arī pateicoties savai mātei, kura jau bija zināma modes aprindās. Daudzi noteikti var diskutēt vai tas ir labi, ka viņa modeles karjeru sāka tik agrā vecumā, bet neatkarīgi no tā, vai viņa turpinās modeles karjeru, viņa vienozīmīgi ir viena no jaunākajām supermodelēm kāda jebkad ir bijusi.

 

 

loading...