5 Ļoti Savdabīgas Lietas, Kurās Mēdz Krāpties Dzīvokļu Remontu Bridāges – Esiet Uzmanīgi

Materiālu iegāde
Nekādā gadījumā neuzticiet strādniekiem būvmateriālu iegādi, pat tad, ja to lūdz paši strādnieki. Bieži viņi pievienos papildus izmaksu procentus, kas klientam prasīs ievērojamu naudas summu. Neesiet slinki, izpētiet cenu politiku būvmateriālu tirgū un iepērcieties pārbaudītos veikalos.

Darbarīku iegāde

Ja darbinieki apgalvo, ka viņiem ir nepieciešams iegādāties jaunus instrumentus uz jūsu rēķina – trieciet šādus nekauņas ratā. Pieredzējušiem meistariem ir visi nepieciešamie instrumenti jebkura dzīvokļa remontam.

Dzīvoklis kā dzīvesvieta strādniekiem

Bieži remontstrādnieki tiek aicināti dzīvot dzīvoklī, kur viņi veic remontu. Tas būtu jāpārtrauc nekavējoties. Pretējā gadījumā neesiet pārsteigts, ja strādnieki “samarieši” veiks remontu ne tikai jūsu dzīvoklī, bet arī jūsu kaimiņiem, un pat tuvējā apkārtnē.

Tad jūsu remonts ievilksies ne vien par 1 nedēļu, bet pat dažiem mēnešiem. Tāpat nebrīnieties, ja kādu dienu jūs kādu dienu savā dzīvoklī atradīsiet kādu strādnieka radinieku, kam nav kur iet, tāpēc viņš pavada naktis jūsu dzīvoklī.

Remonta termiņi

Tas ir ļoti svarīgs punkts: ja strādnieki sola, ka visu paveiks tikai dažās dienās, tad jūs varat aizmirst par remonta kvalitāti.

Otra monētas puse – strādnieki cenšas novilcināt laiku. Šī rīcība liecina, ka jūs neesat viņu vienīgais klients un, visticamāk, savu darbu viņi veiks atlikušajā brīvajā brīdī.

Atcerieties, lai izremontētu vienu 20 kvadrātmetru telpu, trīs cilvēku komandai nevajadzētu vairāk kā vienu nedēļu.

Strādnieku nolaidība

Jums vienmēr vajadzētu uzraudzīt remonta procesu, jo īpaši, ja tiek apslēptas komunikācijas (ūdens vai kanalizācijas caurules u.c.). Pretējā gadījumā jūs riskējat iegūt kontaktligzdas, kas pielīmētas pie tapetēm un caurules no lētas plastmasas.

Lai izvairītos no problēmām veicot remontu, rūpīgi izvērtējiet visu informāciju un aprēķiniet savu budžetu. Novēlam Jums tikai patīkamas emocijas un uzticamus darbiniekus!

loading...