7 Signāli Tam, Ka Beidzot Esi Gatavs Kļūt Par Vecāku

Tev patīk rūpēties par bērnu.
Bērnam būs nepieciešamas rūpes un mīlestība – ja neesi spējīgs pabarot, saģērbt, apkopt vai spēlēties ar bērnu, ir divreiz jāapdomā, vai ir nepieciešams kļūt par vecāku. Fiziskas rūpes ir pamats, kļūstot par vecāku.

Tu vari nodrošināt stabilu dzīvi.
Kļūstot par vecāku, finansiālie līdzekļi sāk ieņemt daudz nozīmīgāku lomu tavā dzīvē, jo bērnam būs nepieciešamas tik daudzas lietas, par kurām tu pat neesi iedomājies. Līdz ar to tev ir jābūt spējīgam nodrošināt bērnu ar visu nepieciešamo – gan pajumti, gan apģērbu, gan citām vitāli svarīgām lietām.

Bērni tevi nekaitina.
Bērni tik tiešām dažbrīd var būt ļoti kaitinoši un uzvesties kā briesmoņi no citas planētas. Asaras un bļaušana var nokaitināt lielāko daļu cilvēku, tomēr tev kā vecākam ir jāspēj savaldīties un tikt galā ar šo uzvedību mierīgā ceļā.

Esi gatavs pārmaiņām.
Ballītes, pasēdēšanas ar draugiem, hobiji – tas viss, kļūstot par vecāku, ieņem diez gan zemu vietu tavā prioritāšu sarakstā.

Protams, tas nenozīmē, ka 24 stundas diennaktī ir jāvelta bērnam, tomēr jāatcerās, ka viņš ir numur 1 prioritāte un tu nedrīkstēsi atļauties spontānas darbības, jo tev ir jārūpejas par būtni, kas paļaujas vienīgi uz tevi.

loading...