9 Obligāti Ieradumi, Kurus Nepieciešams Piekopt, Lai Apturētu Alcheimera Slimību Pirms Tā Sākas. Ticiet Vai Nē, Bet Tā Ir Aktuāla Problēma!

3.Uzlabojiet savu vitamīna B uzņemšanu
B vitamīns samazina homociteīna vai HC līmeni. Šī molekula bojā asinsvadu sistēmu un palielina triekas, sirds slimību un citu asinsvadu slimību risku. Palieliniet savu B vitamīna uzņemšanu, lai novērstu ar vecumu saistītās kognitīvās slimības.

4.Uzņemiet vairāk D vitamīnu
Ir spēcīga saikne starp D vitamīna trūkumu un kognitīvajām problēmām/demenci. Uzņemiet piedevas, lai novērstu smadzeņu bojājumus. Pavadi vairāk laika saulē un izmanto augstas kvalitātes piedevas, īpaši gada aukstajos mēnešos.

5.Smadzeņu izaicinājumi

Bilingvāliem cilvēkiem (prot 2 valodas) ir mazāks risks sirgt ar demenci nekā indivīdiem, kas prot tikai vienu valodu. Izaiciniet savas smadzenes un aizkavējiet atmiņas zaudēšanu.

6.Aizsargājiet savu galvu

Valkājiet ķiveri, kad braucat ar riteni vai atrodaties uz ledus. Pasargājiet galvu un izvairieties no ievainojumiem.

7.Alkohols nav tavs draugs

Dzerot grādīgos dzērienus palielinās demences risks, tāpēc centieties kontrolēt jūsu dzinuli to darīt.

8.Skaitļi nozīmē

Vienmēr uzmaniet savu svaru, asinsspiedienu un holesterīna līmeni. Pievērsiet vairāk uzmanību savas sirds un asinsvadu un metaboliskajai veselībai.

9.Socializējies

 Pastaigājies ar savu labāko draugu vai piezvani kādam. Izolēt sevi nav labāka lieta, ko tu vari darīt. Pavadi vairāk laika ar draugiem un ğimeni, tavām smadzenēm ir nepieciešama kompānija.

Iemācies kaut ko jaunu un nodarbini savas smadzenes. Tava garīgā veselība ir svarīga!

loading...