Aculieciniece pastāsta par redzētajām šausmu ainām, kas tika darīts ar grūtnieci Vidzemes slimnīcā

Lieciniece vietnē www.sudzibas.lv ievietojusi sūdzību par redzēto Vizemes slimnīcā. To pat nevar nosaukt par darbinieku sliktu attieksmi. Tas ir traki, to ir grūti pat aprakstīt. Viņa norādīja un vēlējās izteikt lielu kaunu ārstiem, kuri strādā dzemdniecības un ginekoloģijas nodaļā. Pirmkārt, viss sākas, kad konkrēts ārstniecības iestādes darbinieks domāja, ka nav nepieciešams uzzināt patieso situāciju. Turklāt viņa nemaz negribēja dzirdēt grūtnieces sūdzības. Viņa tikai norādīja, ka viss ir kārtībā un nav nepieciešama nekāda pārbaude.

Tomēr grūtniece iepriekš bija sūdzējusies par biežām kontrakcijām un bija aizdomas, ka viņa varētu drīz dzemdēt. Darbiniece paņēma mātes pasi un paziņoja, lai ierodas pēcdivām nedēļām. Lai arī grūtniece jutās slikti un teica to, ka drīz var sākties dzemdības, ārstei bija vienalga.

Bet pats trakākais notika tajā pašā dienā. Apmēram pēc četrām stundām šī pati grūtniece dzemdēja Siguldas slimnīcā. Tāpēc sieviete tagad nevar saprast, kāpēc Vidzemes slimnīcas darbinieki vispār bija vienaldzīgi konrētajā situācijā, kā arī neveica nekādas pārbaudes, riskējot ar mātes un bērna veselību. Bet tas vēl nav viss! Pēc sievietes publikācijas komentāros parādījās atšķirīgas cilvēku attieksmes un viedokļi. Daži cilvēki saka, ka tas liecina, ka ārste gribējusi kukuli (naudu uz rokas),lai tiktu palīdzēts, pretejā gadījumā nekas nenotiks.  Citi sacīja, ka senā ārsta zvērestam nav nekā kopīga ar mūsdienām, jo šis gadījums to skaidri un gaiši parādot.

Pēc tam tika publicēti daudzi komentāri, norādot, ka iesaistītās slimnīcas ir pieredzējušas un tām nav sūdzību. Vēl viena sieviete, kas tur dzemdēja, nesen teica, ka ārstēšana bija ļoti efektīva.

2018. gada beigās portāls “NRA.lv” rakstīja lietu par Daugavpils slimnīcu. Ārsts atteicās no hospitalizācijas grūtnieci, kuras sūdzējās par sāpēm, asiņošanu un pat paaugstinātu temperatūru.

Pēc notikušā sieviete sociālajā tīklā Facebook ievietoja video un sarunas laikā dzirdēja ārsta balsi. Viņi atkārtoti uzsvēra, ka pacients nav asiņojis, lai gan viņa pat netika pārbaudīta. Vēlāk ārsts teica: “Ejiet ar savu tizlo grūtniecību, kur gribas!” Vai tas ir normāli?

Lasi vēl : Vienkārši prātam neaptverams atradums pie Lielveikala – Policija rīkojusies nekavejoties : 

Avots

loading...