Sieva domāja, ka vīrs ar meitu gatavo ēst. Bet, kad viņa beidzot ienāca virtuvē viņa ieraudzīja šo! VIDEO

Jebkurā ģimenes dzīvē ir kādi mirkļi, kurus ir grūti aizmirst, brīžiem tie ir skumji, smieklīgi vai vienkārši laimīgi. Lielākajā daļā gadījumu šie mirkļi ir vienkārši spontāni, jo tādas lietas netiek plānotas. Protams, ka ar bērniem šādas situācijas notiek biežāk, jo tieši bērni ir tie, kurus ir visgrūtak paredzēt. Un jāņem vēra, ka ne vienmēr var visu paspēt uzfilmēt, jo tādi brīži vienkārši netiek plānoi un viss notiek ļoti spontāni.

Taču ja pie rokas gadās telefons tad situācija parasti mēdz mainīties ļoti ātri un tie ir brīži, kā iemūžināt ļoti svarīgus vai būtiskus gimenes video vai attēlus, kurus pēc laika aplūkot vēlreiz un atskatīties atmiņās.  Protams, ka atmiņas bieži vien ir skumjas, tomēr joprojām atīkamas par piedzīvo laiku un emocijām. Šis stāsts ir ļoti līdzīgs un liks aizdomāties par vērtībām.

Šajā brīdī, kamēr sieva nodarbojās ar savām ikdienišķajām lietām, viņas meita un vīrs fiksi aizskrēja uz virtuvi, lai itkā gatavotu brokastis. Drīz vien māte pamanīja, ka viņi kavējas pārāk ilgi, tāpēc nolēma pati doties uz virtuvi, lai noskaidrotu, vai kaut kas nav atgadījies un pārbaudīt, lai viss būtu kārtībā.

Viņa tiešam negaidīja ieraudzīt ko tādu! Meita ar tēvu brokastu gatavošanas vietā bija nolēmuši kārtīgi uzdancot jeb padejot. Redzot konkrēto skatu sieva paņēma telefonu un sāka to visu filmēt, lai atstātu atmiņās. Turiet telefonu sev pa rokai, varbūt arī Tev izdosies uzfilmēt, ko tik foršu un neaizmirstamu. Zemāk video :

Lasi vēl :

loading...