Latvijas Ministru prezidents – Krišjānis Kariņš ir paziņojis ļoti svarīgu vēsti tautai

Krišjāns Kariņš ir Latvijas premjerministrs un šodien lūdza iekšlietu ministru Sandi Ģirģenu izskaidrot un sniegt ziņojumu par Latvijas policijas darbību Uzvaras parkā 9. maijā. Acīmredzami varēja novērot, ka šie noteikumi tiek stingri pārkāpti, un pats galvenais, kāpēc policija faktiski neko nav izdarījusi? Karinš skaidri pateica, ka vīruss nav uzvarēts, un šie ierobežojumi attiecas uz visiem bez izņēmuma. Tas tiek darīts, lai aizsargātu cilvēku veselību un pat dzīvību, bet vai tas tika ņemts vērā 9. maijā?

Kariņam pievienojās arī Nacionālās apvienības politiķis Jānis Dombravs, kurš norādīja, ka pirmdien visa koalīcija vēlēsies dzirdēt Jirgena īpašo paziņojumu par konkrēto situāciju, kura īsti netika kontrolēta kā pienākas un tas tiešām bija acīmredzami. Saskaņā ar ziņojumiem, Valsts policijas departaments un Rīgas pilsētas policijas pārvalde 9. maijā  Uzvaras parkā reģistrēja tikai 44 pārkāpumu gadījumus, kas šķiet salīdzinoši mazs skaitlis attiecībā pret cilvēku skaitu, kas acīmredzami pārkāpa noteiktos ierobežojumus.

No visiem 44 pārkāpumiem, tikai 24 pārkāpumi bija par attāluma un distances neievērošanu. Un tas šķiet muļķīgi un reizē smieklīgi, jo cilvēķu uzņemtajos attēlos varēja redzēt, ka lielākā daļa neievēro šo noteikumu. Cilvēki jau policijai pārmetuši, ka viņi neko nedara, jo cilvēki acīmredzami pārkāpuši noteikumus, bet kas tika darīts lietas labā?

Daudzi sociālo tīklu lietotāji situāciju jau komentēja. Daudzi izteica lielu policijas neapmierinātību un nosodījumu kopumā un norādīja, ka Nacionālā policija ir zaudējusi cieņu, kas gadu gaitā bija pacēlusies. Tas izskaidrojams ar faktu, ka 4. maijā, Latvijas nacionālās neatkarības dienas svinībās, Latvijas augstākās amatpersonas ļoti mudināja izvairīties no jebkāda veida pulcēšanās ārā, bet kāpēc tas netika paziņots 9.maijā?

Lasi vēl :

Avots

loading...