Astma, Plaušu Bronhīts, Plaušu Slimības, Vai arī Klepus, Kas Nepāriet? Lieto Šo Superlīdzekli Un Tu Nekad Vairs Neslimosi!

Ikviens no mums ir saslimis, šādos brīžos tā vien liekas, ka no milzīgā klepus un iesnām, vai nekad netiksim vaļā. Tomēr pārsteidzoši  – tam ir diezgan efektīvs līdzeklis. Jau no seniem laikiem sīpoli ir bijuši vieni no labākajiem plaušu slimību ārstētājiem, taču, kas notiek ja pievienojam vēl dažus produktus?

Sāksim ar to, ka sīpolos ir atrodamas vairākas bioloģiski aktīvās vielas, kuras medicīniski tiek sauktas par fitocīdiem. Fitocīdi mūsu organismā palīdz apkarot kaitīgo baktēriju veidošanos, tieši tas pat attiecināms uz ķiplokiem. Ne velti mammas un vecmāmiņas saaukstēšanās un slimošanas gadījumos saka : “Apēd ķiploka daiviņu, tas palīdzēs”

timthumb-16-6-760x444

Tautas medicīnā ir sastopamas divas populāras receptes, taču pati izplatītākā ir savā ziņā arī pati vienkāršākā. Ar šo recepšu palīdzību, Jūs varat ne tikai izārstēt parastu klepu vai saaukstēšanos, bet arī astmu un pat bronhiālās slimības.

Pirmā Recepte : Sīpolu un Medus Uzlējums!

Nepieciešamās sastāvdaļas :
25 grami cukurs
Aptuveni 50 grami medus
600 grami sagrieztu sīpolu
Nobeigumā nepieciešams aptuveni 800 ml. verdoša ūdens

Šķir nākamo lapu un uzzini, kas ir šis ārstnieciskais superlīdzeklis!

loading...