Atjaunotā satistika parāda, ka ap 2020. gadu Latvija jau būs pustukša! Lielākā daļa neplāno atgriezties vispār!

Raksts tapis sadarbībā ar starpbridis
Jaunākie statistikas dati parāda, ka Latvijas valsts ap 2020. gadu jau varētu būt pustukša. Visi jaunie cilvēki, kuri sasniedz 18 gadus, dodas pelnīt uz ārzemēm, jo neredz šeit nekādu nākotni. Diemžēl arī gados vecāki cilvēki ar asarām pamet savu valsti uz visiem laikiem.

Šie Latvieši vienkārši neredz nākotni Latvijā, jo tas fiziski nav iespējams, kur nu vēl naudas ziņā. Vienīgie, kuri nespēj aizbraukt ir pensionāri, jo viņiem nav nedz kur, nedz arī daudziem ir radi. Pensionāri diemžēl ir tie, kas veido kopējo statistiku par itkā “stabilajiem” latviešiem, kas paliks Latvijā. Tāds ir skarbā patiesība.

Pie tam, pēc oficiālajiem datiem katru dienu no Latvijas aizbrauc vidēji 33 cilvēki un šis cipars ir audzis veselus divus gadus, un iespējamais cipars varētu būt jau daudz lielāks. Nedēļas laikā no Latvijas izbrauc 231 cilvēks. Mēneša laikā 924, bet gada laikā 11088, ņemot vērā, ka tie ir tikai vidējie statistikas dati.

Īstās prognozes pat aizbraukušajiem varētu būt daudz lielākas, ņemot vērā, ka patiesie dati varētu būt daudz lielāki un informācija tiek atspoguļota, lai cilvēki nekristu panikā, diemžēl tam ir vēl daudz sekas.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...