Kā pēc iespējas vienkāršāk uzlabot figūru pēc 35 gadu vecuma, kā arī paātrināt vielmaiņu

Raksts tapis sadarbībā ar rakstubiblioteka.lv
Lēnāka vielmaiņa pēc 35 gadiem – ārstu pierādīts fakts. Bet tas nenozīmē, ka jānolaiž rokas un jāaizmirst par skaistām ķermeņa formām. Tikai daži cilvēki zina, ka novecošanās process sākas ar endokrīno sistēmu, drīzāk, ar traucējumiem tās darbībā.

Rodas jautājums: vai ir iespējams kaut ko darīt, lai nodrošinātu produktīvu endokrīno dziedzeru darbību un tādējādi pagarināt jaunību? Atbilde ir – jā, tas ir iespējams. Katrs no mums var uzlabot endokrīno sistēmu, un tas neprasa lielus naudas izdevumus vai fizisku piepūli.

1

Viss, kas jums jādara – jāēd pareizi un jākustas vairāk, jo galvenais kaloriju patērētājs ķermenī – muskuļu audi. Nodarbojies ar patīkamo un noderīgo jogu, garām pastaigām, aizmirsti par liftu un izmanto trepes. Galvenais faktors, kas ietekmē endokrīno dziedzeru darbību- pārtika. Ir nepieciešams papildināt savu uzturu ar noderīgiem produktiem, lai pozitīvi ietekmētu endokrīnos dziedzerus.

Atcerieties, ja endokrīnās sistēmas darbosies kā pulkstenis, jums nebūs problēmas ar lieko svaru. Šodien dalīsimies ar jums noslēpumos par pareizu uzturu, lai palīdzētu atjaunot endokrīno dziedzeru darbību.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...