Kā pēc iespējas vienkāršāk uzlabot figūru pēc 35 gadu vecuma, kā arī paātrināt vielmaiņu

Vairogdziedzeris
Tam ir spēcīga ietekme uz visu ķermeni. Kad vairogdziedzera darbība ir traucēta, cilvēks izjūt nogurumu un apātiju. Tā rezultātā viņš zaudē seksuālo tieksmi uz pretējo dzimumu. Vairogdziedzera mazspēja var izraisīt novecošanās simptomu parādīšanos samērā īsā laika periodā.

Lai izvairītos no šādām sekām, ir nepieciešams papildināt joda krājumus organismā. Normālai vairogdziedzera funkcionēšanai būtiski ir arī vitamīni B, C un tirozīns- īpaša aminoskābe, kas ir iesaistīta olbaltumvielu veidošanā. Galvenie joda avoti ir jūras veltes, tomāti, redīsi un bietes. Papildināt vitamīnu krājumus palīdzēs auzas, sparģeļi, pupas, kartupeļi un alus raugs.

1

Dzimumdziedzeri
Sievietēm tās ir olnīcas, bet vīriešiem- sēklinieki. Vitamīnu trūkums atstāj negatīvu ietekmi uz seksuālo dziedzeru darbību. Nepatīkama ziņa gavēņa cienītājiem: stingras diētas un uztura ierobežojumi bieži noved pie seksuālās vēlmes izzušanas. Produktīvai dzimumdziedzeru darbībai nepieciešami vitamīni C, E un B. Labākais A vitamīna avots ir mencu aknu eļļa, kartupeļi, aknas, kāposti, tomāti.

C vitamīna krājumus palīdzēs veidot upenes, citroni, apelsīni un kāposti. E vitamīnu var iegūt ēdot kviešu dīgstus, salātus un olas dzeltenumu. Virsnieru dziedzeri
To bieži sauc arī par pretošanās vai izdzīvošanas dziedzeri, jo sekrēts, ko tas izdala, nodrošina organismu ar vitalitāti un enerģiju.

Par virsnieru dziedzeru hormoni veicina aktīvu vielmaiņu, pozitīvu ietekmi uz seksuālo funkciju un muskuļu darbību. Produktīvai to darbībai nepieciešams uzturā iekļaut pārtikas produktus ar augstu A, C un E vitamīnu saturu.

Epitēlijķermenīši
Epitēlijķermenīšu bojājumus pavada tādi simptomi kā, piemēram, nekontrolētas dusmas un aizkaitināmība. Lai izvairītos no problēmām ar nervu sistēmu, nepieciešams papildināt D vitamīna rezerves.

Olas dzeltenums un zivju eļļa – labākais papildinājums ikdienas uzturam tiem, kas cieš no epitēlijķermenīšu traucējumiem.

Aizkuņģa dziedzeris
Tas veic eksokrīna un endokrīnās funkcijas. Aizkuņģa dziedzeris ir galvenais fermentu avots veiksmīgai olbaltumvielu, tauku un ogļhidrātu gremošanai. Pateicoties insulīna un glikagona nokļūšanai asinsritē, aizkuņģa dziedzeris spēj regulēt ogļhidrātu vielmaiņu.

Traucējumi aizkuņģa dziedzerī var novest pie dažādu slimību, piemēram, diabēta rašanās. Lieliska profilakse aizkuņģa dziedzera slimībām būs produkti ar augstu B vitamīnu, cistīna un glutamīnskābes saturu.

Novēlam, lai tev vienmēr ir laba veselība, lieliska pašsajūta un garastāvoklis!

loading...