Bērnu Klīniskās slimnīcas darbinieks nācis klajā ar svarīgu paziņojumu ikvienam, tas ietekmē visus!

Kopš lielā mediķu protesta daudzi ārsti, mediķi un visi pārejie, kas strādā slimnīcā sākuši raisīties dažādās diskusijās, kuras notiek internetā. Lielākoties visi ieraksti tiek veikti tieši sociālajā platformā Facebook. Šeit mediķi izsakās par reālo dzīvi, kā mediķim un tā nemaz nav tāda, kā to uzsver amatpersonas.

Facebook ierakstu veica arī  Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta autovadītājs. Viņa pienākums ir laikā glābt cilvēkus, pareizāk sakot viņš ir autovadītājs, kurš ikdienā pārvietojas ar ātrās palīdzības automašīnu un sakarā ar to, viņš ir nācis klajā ar svarīgu paziņojumu, kas liek aizdomāties.

Kad cilvēka dzīvība vienkārši karājas mata galā, tad katra sekunde ir no svara. Tomēr bieži gadās, ka šīs sekundes zog citi šoferi un tas ir ļoti bēdīgi. Daudzi šoferi uzskata, ka gan jau tie “ātrie” pagaidīs, jo pašiem svarīgākas lietas un tāda diemžēl ir realitātes ikdiena…

Egils ir uzsvēris ar to, ko ikdienā ir jāsakaras un savā Facebook kontā ir veicis ierakstu, kuru vajadzētu izlasīt un galvā paturēt ikvienam. Tas ietekmē vienu un var ietekmēt arī jebkura tuvienka dzīvību.

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā un uzzini, ko Egils uzrakstīja

loading...