Salīdzinoši agrā pirmdienas rītā SPKC paziņo, cik daudz saslimušo Latvijā ir ar Koronavīrusu

Salīdzinoši agrā pirmdienas rītā Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) nāca klajā ar nopietnām ziņām par to, cik tad aizvadītajā diennaktī bijušas jaunas saslimšanas ar Koronavīrusu Covid – 19. Izrādās, ka aizvadītā diennakts ir bijusi salīdzinoši mierīga, tomēr uz kopējā fona cilvēku skaits aug diezgan strauji, par laimi tas notiek salīdzinoši pakāpeniski.

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) paziņoja, ka pagājušajā diennaktī tikušas konstatēts vēl jaunas 29 koronavīrusa Covid – 19 saslimšanas. Kopējais inficēto skaits ir palielinājies līdz veseliem 376 cilvēkiem, kas varbūt kopumā vēl nav daudz, tomēr šis cipars palielinās diezgan ātri.

Pagājušajā diennaktī kopumā tikuši veikti 502 izmeklējumi tiem cilvēkiem, kuriem bija aizdomas par saslimšanu ar koronavīrusu Covid – 19. No šiem 502 izmeklējumiem pozitīvs tests bijis kopumā 29 cilvēkiem. Jāņem vērā, ka kopumā ir veikti 14 413 izmeklējumi un 376 no šiem cilvēkiem ir bijis pozitīvs koronavīrusa Covid – 19 tests.

Ticis ziņots, ka vēl 8 cilvēki tikuši stacionēti. 25 cilvēkiem esot vidēja slimības gaita, tomēr 3 cilvēkiem stāvoklis esot salīdzinoši smags, taču ārsti izteikušies, ka šiem trim cilvēkiem stavoklis esot stabils, jo esot viss nepieciešamais, lai varētu nodrošināt nepieciešamo aprūpi. Esiet piesardzīgi un bez vajadzības nestaigājiet apkārt, lai ātrāk varētu šo visu beigt!

Iepriekšējā diennaktī veikti 502 izmeklējumi personām ar aizdomām par saslimšanu ar Covid-19, infekcija apstiprināta 29…

Posted by Slimību profilakses un kontroles centrs on Monday, March 30, 2020

loading...