Circle K šodien sniedzis savu atbildi visiem boikotētājiem – Cenas Nekritīs un cilvēki uz neko var necerēt!

Kurš gan šajās dienās nav dzirdējis par Circle K boikotu par milzīgajām degvielas cenām? Lai vai kā, šodien ir tapusi atbilde no Circle K vadības un tā norāda uz diezgan tiešu darbību! Jāatceras, ka galvenais mērķis visiem bokotētājiem ir ar konkrēto darbību, likt DUS samazināt degvielas cenu – šajā gadījumā Circle K Degvielas uzpildes stacijās.

Un tie, kuri aktīvi seko līdzi Facebook zina, ka šai boikotēšanai Facebook ir izveidota vesela domubiedru grupa, kurā nu jau ir vairāk nekā 20 000 biedri, kas visu laiku dalās ar jaunākajām ziņām par degvielas cenām it īpaši par Circle K.

Grupā ik pēc brīža tiek ievietotas bildes ar konkrētā lokācijā atrodamu Circle K DUS un ievietota bilde, cik tad konkrētajā brīdī šajā stacijā uzpildās automašīnas. Un kā izskatās, tas tik tiešām lielākajā daļā gadījumu strādā.

Boikots ir pieteikts mēneša garumā un pēc tam ir paredzams, boikotēt arī citas uzpildes stacijas, tādējādi parādot, ka cilvēki parādīs savu nostāju, taču ko par to visu saka pats Circle K?

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...