Tu katru dienu dzer viltotu Kafiju, tas nekas, ka esi to pircis par dārgu naudu veikalā – Jauns skandāls visas Latvijas līmenī!

Pārtikas produktu veikalos ir pilni plaukti ar dažādām kafijas paciņām, turziņām  un bundžiņām. Taču smalkās preču kvalitātes zīmes nenodrošina nopirktā produkta kvalitāti. Valsts policija kriminālizmeklēšanas laikā atklāja lielu daudzumu populāras preču zīmes viltojumus.

Firmas īpašnieks šīs nelegālās ražotnes dēļ zaudēs vairāk nekā pusmiljonu eiro . “Kratīšanas laikā tika izņemta sagatavota un nelegāla produkcija, vairāk nekā 6 tonnu apjomā. Tie ir vairāk nekā 8000 iepakojumi, dažādu apjomu šķīstošās kafijas produkti.”

Un uz visiem iepakojumiem bija attēlota preču zīme, kura bija izmantota nelegāla. Kriminālizmeklēšanas sakarā ar šo noziegumu uzsākta aptuveni jau pirms gada. Izmeklēšanas laikā noskaidrojās uz kurām valstīm šo preci bija plānots eksportēt. Saražotā nelegālā prece netika izplatīta Latvijas tirgū, viņa bija paredzēta citās Eiropas Savienības valstīs.

Konkrēti mūsu rīcībā ir informācija, ka šī pēdējā prece, kas tika saražota, bija plānota izplatīt tieši Lielbritānijā

Taču arī tas neesot viss!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...