Vienkārši paņem un ielej etiķi veļas mašīnā! Zelta vērts padoms, par ko pateiksies vēlāk!

Tas ir pārsteidzoši, ka parastajam etiķim ir tik daudz noderīgu īpašību! Tas var palīdzēt izgatavot spīdīgas flīzes, spoguļus un stiklus, noņemt skalas uz maisītājiem un jaucējkrāniem un efektīvi notīrīt izlietni, vienlaikus lietojot to ar sodu. Un tie ir tikai daži piemēri no dzīves, bet kopumā tie ir tik daudz, ka nav iespējams pat aprakstīt.

Bet vai esat padomājuši par to, kas notiks ja paņemsiet etiķi un vienkārši to ieliest veļas mašīnā, kad mazgāsiet veļu? Mēs esam pilnībā atraduši 5 iemeslus, kas pārliecinās Tevi noteikti pievienot etiķi arī savas veļas mašīnā un tas ir ne tikai efektīvi, bet arī ietaupīs Jums kaudzi naudas.

1. Etiķim piemīt mīkstinoša iedarbība, kas ir īpaši svarīgi, mazgājot drēbes ar stipriem vai cietiem audumiem.

2. Etiķis ir labs mazgāšanas līdzeklis. Pirms mazgāšanas sviedrus, taukus un atsevišķus augļu traipus apstrādājiet ar etiķi un pēc tam ielejiet veļas mazgājamās mašīnas nodalījumā 50 ml, efekts būs vienkārši lielisks, lai arī paši sākumā tam negribēsiet ticēt.

3. Skalošanas nodalījumā ielejiet 100 ml etiķa, lai novērstu pastāvīgās smakas, kas iekļūst drēbēs, piemēram, sviedru smaku. Laimīgi bārdaini un svītraini mājdzīvnieku īpašnieki var izmantot etiķi, lai neitralizētu apbrīnojamo “smaržu”, kas jūtama uz viņu drēbēm pēc “pasākuma”. Dažreiz vienīgais veids, kā izvairīties no drēbju izmešanas.

4. Ja jūs regulāri apmeklējat lietotu preču veikalu, tad jums jāzina, cik grūti ir tur nopirkt drēbes bez īpašās smaržas. Šeit arī palīdz etiķis: mazgājiet drēbes parastajā veidā un izmantojiet to, lai izskalojiet drēbes.

5. Etiķis palīdz noņemt rūsas traipus uz drēbēm. Sagatavojiet etiķa un rupjas sāls putriņu un berzējiet to uz auduma. Turiet to dažas minūtes, pēc tam mazgājiet veļas mašīnā kā parasti.

Turklāt etiķa pievienošana veļas mašīnai palīdz arī normālai veļas mazgājamās mašīnas darbībai: tā neveidos pelējumu, bet neatstās katlakmens nogulsnes. Un šie ir tikai daži no populārākajiem veidiem, bet kopumā to ir ļoti daudz, tāpēc arī etiķim ir jābūt katram mūsu mājās.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

loading...