Eliksīrs, Kas Pilnībā Attīrīs Tavas Plaušas. Īpaši Ieteicams Smēķētājiem

Visi zina, kādus bojājumus rada smēķēšana. Arī smēķētāji zina, cik slikti viņi jūtas, kad viņus piemeklē elpošanas problēmas un enerģijas zudums. Par spīti visiem brīdinājumiem un faktiem par vēzi un sirdstriekām, ko izraisa smēķēšana, viņi tik un tā turpina smēķēt…

Daži cilvēki iegūst bronhītu mēnesi pēc smēķēšanas sākšana, citi vēlāk, savukārt citi no tā necieš, bet ir skaidri zināms, ka smēķēšana atstāj negatīvu ietekmi. Viss, kas tev jādara – jāpārstāj smēķēt! Pa to laiku vari sākt attīrīt savas plaušas no toksīniem, ko ir atstājušas cigaretes.

Vai tu zini, ka…
Smēķēšana pēc sevis atstāj nekārtību. Vēzis ir vienmēr gatavības stāvoklī. Ne vienmēr plaušas ir mērķis. Ir arī kakla, mutes un citu vietu, kur nepiekļūst skābeklis smēķēšanas rezultātā, vēzis. Ķermenim vajag laiku, lai atjaunotos un attīrītu sevi. Ir lieliski, ja tu ar dabiskām vielām vari to stimulēt.

Ir laiks sākt rīkoties.
Šajā posmā tev ir jābūt motivētākam nekā jebkad iepriekš. Tavam ķermenim ir jāelpo, ikviena šūna vēlas dzīvot. Tīras krūtis, tīras asinis nozīmē, ka skābeklis brīvi pārvoties. Infekcijām ir mazāk iespēju sākties kaklā un krūtīs, ja tās ir brīvas no gļotām. Atbrīvojies no nepatīkamajām, lipīgajām gļotām, ko tu sajūti pēc katras elpas vilciena. Labākais veids ir pagatavot līdzekli mājas no sekojošām sastāvdaļām.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...