Fakti par multfilmām

1.Kung Fu Panda

Šīs multfilams skatīšanās netikai izklaidē, bet arī izglīto, jo noskatoties šo multfilmu mēs varam iemācīties dažus vārdus ķīniešu valodā. Piemēram: Šifu nozīme skolotājs, Tai Lungs- izcilais drakons, Ugveij- bruņurupucis. Multfilmu ķīniešu valodā, skolotāja balsi ieskaņoja Džeisijs Čans ( Džekija Čana dēls)

2.Sūklis Bobs

No sākuma šo mums tik ļoti pazīstamo multeni vēlējās nosaukt par ,,Sūkļapuika” SpongeBoy, bet, diemžel vai par laimi šis personāža vārds reģistrā jau bija aizņemts. Tad tas tika nosaukts par Sūkli Bobu 40 caurumi…., bet vēlak saīsināts uz nu jau mums zināmo nosaukumu. Lielā mērā Stīvens Hilenbers šajā tēla attainoja sevi, jo arī viņš strādāja jūras produktu restorānā

3.Mikimauss

Visi noteikti jau zin, ka Volts Disnejs baidījās no pelēm un, ka Mikimauss ir iekļauts Holivudas ,,zvaigžņu alejā”, bet vai zināji, ka tika veidātos milzu kampaņas, plāni, programmas, lai ierobežotu autortiesību parkāpumus, protams, tas viss tika darīts dēļ naudas, jo, jau 2008. gadā, Mikimausa vērtība sasniedza 3 milijardus dolāru, tomēr, Mikimauss ir parak izplatīts personāžs, lai viņu izmantošanu izkontrelētu, tāpēc tika nolemts, ka šis tēls piederēs sabiedrībai.

4.Skrūdžš Makdaks

Šis man likās nedaudz dīvaini.. Vai zināji, ka šim izdomātajam personāžam pieder milzu zelta krājumi un viņš ir iekļauts sarakstā kā viens no bagātākajiem cilvēkiem pasaulē?

5.Simpsoni

Austrālijā, laika posmā no 1990 līdz 1996. gadam, tika ražots alus ,,Duff”, tomēr Simpsonu vaidotāji šo bodīti aizklopēja ciet, pamatojoties uz autortiesību pārkāpumu. Uz doto brīdi vienas šīs alus kastes vērtībā ir 10 tūkstoši dolāru, paši jau noteikti saprotat kāpec tāda cena, lai gan, tad, kad šis alus bija viegli pieejams, vienas kastes cena bija 24 dolāri.

6.Šreks

Šreka tēlu ierunātāji nestrādāja vienuviet, bet gan katrs savās mājās, cik saprotu, la viņi justos pēc iespējas brīvāk, komfortablāk. Ēzelīša kustības tika veidotas pēc truša un suņa kustībam. Pirms Šreku palaida uz kino ekrāniem, tika nolīgta vesala grupa ar jurisitem, lai pārliecinātos vai tik tiešām Volta Disneja kompānijai nebūs tiesību iesūdzēt viņus tiesā par viņu daudzo tēlu neparasto izmantošanu

7.Madagaskara

Filmas Budžets 78 miljoni dolāru

Filmas režisors jau no paša sākuma pieturējās pie tā, ka Mārtiju ( zebru ) ir jāierunā melnādainam cilvēkam, jo viņa tekstā bija ļoti daudz joki, kurus pēc režisora domām smieklīgi spēj izrunāt tikai melnādains cilvēks.

8.Gardēdis

Parastam standarta cilvēkam ir 110 tūkstoši matu, šīs multfilmas galvenajam varonim tika uzzīmēti 1.15 miljoni matiņu. Lai pēc iespējas realistiskāk attainotu gardēža mitekli (miskasti) multfilmas animatori speciāli pūdēja dažādus produktus, lai pēc iespējas precīzāk varētu tos uzzīmēt dažādās to stadijās

loading...