Gripas izplatība Latvijā joprojām turpinās milzu ātrumā! Miruši vēl pieci cilvēki. Kopā Jau 40!! Ārsti liek uzmanīties!

Ir arī kāds vērā ņemams fakts – pagājušajā nedēļā visiem gripas mirušajiem esot bijušas, vairāk vai mazāk vienotas problēmas. Tās saistītas ar sirds, elpošanas un asinsvadu problēmām. Kā arī dažādas onkoloģiskās saslimšanas.

Gripa ir tikai nesen sākusies, bet prasījusi jau paņēmusi 40 cilvēku dzīvības. Gripa skar lielākoties bērnus, bet mirst tieši gados vecāki cilvēki – vidējais rādījums esot ap 70 gadiem.

Tomēr jāņem vērā fakts, ka gripa joprojām turpina izplatīties un tas nenozīmē, ka vairs nevajadzētu no tās uzmanīties. Riska faktors ar to saslimt ir teju ikvienam, taču šo nastu nespēj panest tieši vecā gada gājuma cilvēki. Tieši šī iemesla dēļ, ja tava mamma, vecmāmiņa, tētis vai vectētiņš par šādu gripu vēl nezina – lai noteikti dodas pie ģimenes ārsta un iegūst vakcīnu, kas paredzēta tieši šai gripai.

Lielāko cietēju skaits esot tieši Daugavpilī, taču netrūkst cilvēku, kuri ar gripu saļimuši arī Rīgā un tās apkārtnē. Cilvēki, kuri to saķēruši, visi kā viens apgalvojuši, ka bieži bijuši cilvēku masās un ēduši ārpus mājas – centies izvairīties no šīm lietām vismaz tuvākajā laikā, ja vēlies strikti pasargāt savu veselību!

loading...